Wpis z mikrobloga

Niewiadomo czemu telewizor TCL zaczal pokazywać reklamy. Raz z lewej, raz z prawej strony. Próbowałam to wyłączyć, ale żadna z moich prób nie odnosi skutku. Nawet jak fizycznie się ją zamknie to za dokładnie 20 sekund wyskakuje po drugiej stronie.

Nie muszę wspominać że user experience z oglądania z takim gownem to 2/10

Czy ktoś z Was wie może konkretnie jak to wyłączyć i byłby w stanie podać precyzyjną instrukcję?

( ͡° ʖ̯ ͡°) Będę wdzięczna bo chwilowo mam ochote wywalić to gówno za 2k za okno (°°

Ps nie kupujcie TCL

#telewizory #smarttv #tcl
Moseva - Niewiadomo czemu telewizor TCL zaczal pokazywać reklamy. Raz z lewej, raz z ...

źródło: IMG_7235

Pobierz
  • 21
@Zawadson: nie bierz TCL, cokolwiek tylko nie to badziewie, co przestaje dostawać aktualizacje i android tv to sobie możesz w dupę wsadzić xD Wykonanie za to też jest słabe, bo po 2 latach spaliła mi się w tym płyta główna, obecnie głośnik się rozwalił (chociaż to już kij, bo są soundbary). W życiu tak kijowego telewizora nie miałam
jeju od razu widac ze to tryb sklepy i parametry wypisane, sorki mam nadzieje ze zle zrozumialem bo jak ty myslalas ze to reklamy czegos innego to... kupujcie TCL bo sa w miare OK i tanie
Kupiłem TCL i w życiu tego bledu nie popełnię drugi raz. Gówno zamulone, pilot głośno klika, a żeby dojść do opcji wylaczenia po czasie trzeba sie naklikac i wejść w piątek podmenu
Ha tfu na te tclowskie śmieci.