Wpis z mikrobloga

Poszukuję smartfona do 700zł. Moje wymagania:

- dobra bateria (2 dni bez ładowania przy jakichś rozmowach, internecie to dla mnie obowiązek)

- solidny aparat

- szybki i niezawodny

- dobra jakość rozmów

- dobrze działający GPS

Odkąd tylko wyszedł #android to zawsze mam telefon z tym systemem, ale już mam go dość. Miałem chyba z 5 smartfonów na andku i poza jednym (SGS) ich myślą przewodnią po trzymiesięcznym użytkowaniu były ściny, ściny i jeszcze raz zawodność. W związku z tym myślałem o #windowsphone, ale tutaj z kolei słyszałem o wielu prostych niedoróbkach w stylu nawet brak możliwości przerzucenia kontaktów z sim na telefon i odwrotnie.

Zastanawiałem się nad Nokia Lumia 720 lub ew. jakiś używany SGS2 jeśli jakimś cudem nagle odmieni się moje nastawienie do androida.

Może jakieś inne propozycje? Chinole odpadają, przerabiałem już ten temat.

#smartfon #android #windowsphone #cokupic
  • 32
@Bobas: 625 kategorycznie odpada ze względu na tragiczne zagęszczenie pikseli. Zdecydowałem się na 920, już nawet mam upatrzony egzemplarz w bardzo dobrej cenie tylko czekam na odpowiedź od gościa czy poczeka tydzień aż przyjdzie mi reszta pieniędzy bo na razie nie mam całości.
@Groteskowy: A miałes 625 w ręce? Widziałeś ten wyświetlacz na własne oczy? Porównywałeś z 920?

920 ma dużo lepszy wyświetlacz, ale ważne jest żeby 625 zobaczyć na własne oczy a nie powtarzać za resztą że jest #!$%@? bo nie jest. Jak na taka rozdziałke to jest super a słabej rozdziałki wcale nie widać.

Jak Ci sie 920 trafiła to gratulacje ;-)
@Bobas: Ja #!$%@?, wiem jak wygląda 199ppi, nie jestem głupi. 199ppi to 199ppi - wszędzie jest takie samo, nie ma lepszego i gorszego. Jest #!$%@? i koniec, nie kłóć się, nie musi wiecznie być postawione na twoim (opieram wiedzę na twoich postach w gównoburzach między androidowcami a windowsowcami).
@Groteskowy: Wiesz lepiej to spoko. W końcu użytkowałes 625 i wiesz jaka jest różnica między wyświetlaczem na 625 a wyświetlczem 920.

Przepraszam, ze aż tak się musiałes wzburzyć za ten gówniany wyświetlacz.
@Groteskowy: (#) Zostałem wezwany, a więc przybywam. L625 wprawdzie miałem w rękach tylko przez 3 dni, ale przez te 3 dni ją dość dogłębnie przetestowałem. Kupowałem ją dla znajomego i sam się bałem tych 199ppi. Dostałem pudełko, szybko otwieram, odpalam telefon i co widzę? Żadnej pixelozy. Żadnej. Fakt, wyświetlacz w mojej Lumii 820 jest lepszy, jest to Amoled, jest Clear Black, jest po prostu lepszy, ale do tego w 625 nie