Wpis z mikrobloga

Poszukuję smartfona do 700zł. Moje wymagania:

- dobra bateria (2 dni bez ładowania przy jakichś rozmowach, internecie to dla mnie obowiązek)

- solidny aparat

- szybki i niezawodny

- dobra jakość rozmów

- dobrze działający GPS

Odkąd tylko wyszedł #android to zawsze mam telefon z tym systemem, ale już mam go dość. Miałem chyba z 5 smartfonów na andku i poza jednym (SGS) ich myślą przewodnią po trzymiesięcznym użytkowaniu były ściny, ściny i jeszcze raz zawodność. W związku z tym myślałem o #windowsphone, ale tutaj z kolei słyszałem o wielu prostych niedoróbkach w stylu nawet brak możliwości przerzucenia kontaktów z sim na telefon i odwrotnie.

Zastanawiałem się nad Nokia Lumia 720 lub ew. jakiś używany SGS2 jeśli jakimś cudem nagle odmieni się moje nastawienie do androida.

Może jakieś inne propozycje? Chinole odpadają, przerabiałem już ten temat.

#smartfon #android #windowsphone #cokupic
  • 32
@Groteskowy: Nowego z 2 letnią gwarancją możesz kupić sobie teraz za ok. 700 zł Samsung Galaxy Note, ja mam swojego już ponad 2 lata i do dziś sprawuje się doskonale. Bateria trzyma bez problemu 2 dni (mail, internet, dzwonienie, komunikator, etc.), system do dziś jest aktualizowany dla tego telefonu, oraz możesz wgrać bez problemu cyanogenmod. Jedyne co to jego wielkość, nie każdemu odpowiada, dla mnie to akurat duży plus, jest on
@Groteskowy: Na początku tez zastanawiałem się nad 720, ale że 920 jest w podobnych cenach i ma takie plusy jak:

- lepszą rozdzielczość,

- 1gb ramu,

- zajebisty aparat ze stabilizacją optyczną,

- LTE,

- jest pancerny,

- wygląda fajniej i ma większy ekran.

- masz wbudowaną płytkę do ładowania bezprzewodowego,

to nie ma co się zastanawiać :)
@Groteskowy: Lumia 625, kupiłem jakiś miesiąć temu, aparat całkiem dobry, bateria trzymie około dwóch dni, dość duży wyświetlacz chyba 4,7". Chodzi bardzo płynnie, ogólnie polecam, bardzo dobry tel, a dałem tylko 580 zł.