Wpis z mikrobloga

Macie jakie dobre sklepy z ubraniami czy dobrych producentów ubrań, które szyją męskie ubrania na męską figurę? Strasznie mnie denerwuje to, że jest jakaś dziwna moda na męskie ubrania ale na chyba kobiecą figurę, w sensie że są za wąskie w ramionach, a za szerokie niżej na biodrach i brzuchu, wtedy ciężko coś dobrać bo albo masz za bardzo opiętą klatę i ręce że nie możesz się swobodnie ruszać, albo wisi Ci to na brzuchu jak worek. Ostatnio szukałem koszuli, to mam jeden sklep, gdzie na miejscu zrobią mi poprawki tak że dopasują, ale nie chcę się ograniczać do jednego sklepu, tym bardziej, że mam zastrzeżenia do jakości tkanin których używają i mają mały wybór.

Tak samo miałem gdy chciałem sobie płaszcz kupić taliowany, albo pęka na plecach, albo wisi bo za duży rozmiar, miałem wybór albo typowy oversize albo zwykłą kurtkę, wziąłem kurtkę.

#modameska #moda #ubrania #ubierajsiezwykopem #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 9
Strasznie mnie denerwuje to, że jest jakaś dziwna moda na męskie ubrania ale na chyba kobiecą figurę, w sensie że są za wąskie w ramionach, a za szerokie niżej na biodrach i brzuchu, wtedy ciężko coś dobrać bo albo masz za bardzo opiętą klatę i ręce że nie możesz się swobodnie ruszać, albo wisi Ci to na brzuchu jak worek


@voot: To jest kwestia tego, że raz obecnie jest taka moda
@bart0sz: no właśnie tak to nie działa, bo nadal są one bardzo wąskie w ramionach i rękawy jak na dziecięce łapki bo jak mi babka tłumaczyła w sklepie te slim są po prostu dla szczupłych. A większy rozmiar dobry w rękach i ramionach mimo iż jest slim to proporcjonalnie na brzuchu i tak wisi :/
@voot: no nie wiem, znajomi kafary z siłowni z 50+ w bicu i bfem na poziomie nastu jakoś się w te koszulki mieszczą. Rozumiem, że ty sylwetkowo klasę wyżej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bart0sz: no to super, możesz podać firmę? :) Sylwetkowo, to w sumie zawsze miałem atletyczną sylwetkę, nie wiem czy to geny, przypuszczam że nie ma czegoś takiego jak jakieś specjalne predyspozycje do budowania sylwetki, a po prostu trzeba nad sobą pracować. Ja od gówniarza zapieprzałem fizycznie, więc już jako dziecko byłem dobrze zbudowany i teraz też mam tak, że lubię ćwiczyć siłowo oraz uprawiać sport jak rower, wspinaczka, tenis, ale nie