Wpis z mikrobloga

  • 0
@kuroszczur: Mam dokładnie takie samo podejście. Z tego co do tej pory pograłem to widzę, że Siłę, Zręczność i Witalność można bardzo szybko nabić trenując na arenie z Bernardem, ale bez robienia zadań retoryki praktycznie nie da się ruszyć. I warto sobie konia kupić do wożenia łupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kuroszczur: co ciekawe mam wrażenie, że ogłuszanie przeciwników wywołuje mniejsze zamieszanie wśród przeciwników niż skrytobójstwo. Jeśli chodzi o łuki - bez odblokowania konsolą (~)* kursora jest praktycznie niegrywalne.

* wh_pl_showfirecursor 1
  • Odpowiedz
@Festiwal_Panczy: Eh, pamiętam to skradanie się po lasach, czasami to trwało tak długo, że mięso które upolowałem na początku pod koniec polowania wyświetlało się jako zepsute xD
  • Odpowiedz
@Wink: Dokładnie tak to wygląda. Królików jest pełno, ale znaleźć dzika to misja, a akurat obiecałem jakiemuś bezdomnemu, że mu upoluję. Uwielbiam tę grę, ostatnio mało questów robię a chodzę sobie po lesie i albo poluję albo szukam zwady xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SuchaSzmata: warto zerknąć na tłumaczenie https://www.tekstowo.pl/piosenka,jan_valta__adam_sporka,poverty_and_famine.html
Ogólnie, to KCD z czeskimi aktorami to jest sztos (angielskiej wersji nie dało się słuchać)

@kuroszczur chodzi Ci o konkursy treningowe czy turniej dotyczący misji dla Szczepanki?

@Wink kojarzę, że są perki dzięki którym żarcie jest dłużej zdatne do użycia, można bez konsekwencji jesć zepsute żarło i surowe mięcho ;)
  • Odpowiedz