Wpis z mikrobloga

dla fajnopolactwa z wykopu nie ma znaczenia że TVP została przejęta przez tuska nielegalnie, ważne że kaczyński jest smutny a praworządność to hehe jest ważna jak julki chcą się skrobać, a teraz śpiewamy DE-MO-KRA-CJA

#tvpis #sejm #media #tvp #konfederacja #polityka
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: dla mnie choć nie wiem czy zasługuje na to super miano fajnopolaka ważne jest że rząd który przyczynił się do tego że 2.5 roku dłużej czeka się na rozprawę w sądzie a o rok dłużej na specjalistę lekarza został zmieniony.
Dla Ciebie liczy się jakaś telewizja? Nic dziwnego że mamy taki śmieciowy kraj pełen chamstwa i warcholstwa skoro wyborcy PiS zamiast poważnymi rzeczami dla kraju interesują się telewizja, jak
  • Odpowiedz
@Viado: teraz ja ktoś coś takiego napisze to z automatu jest PIS-owcem. Tak jak w pierwszym roku po inwazji na ukrainę, każdy kto wyrażał sceptycyzm na temat związany z ukrainą był unucą.

To że zarząd TVP został powołany wbrew ustawie nie będzie komentowany albo będzie ok. Ja bardzo chciałbym żeby TVP w formie jakie było za rządów PIS-u ale nie w anarchiczny nie praworządny sposób. Chciałbym żyć w państwie prawa.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Niestety ale wbrew obowiązującej ustawie został powołany nowy zarząd. Rząd uważa że jest niekonstytucyjna i ją zignorował. Uważanie że jakaś ustawa jest niekonstytucyjna to jednak za mało, równie dobrze mogą zignorować każdą inną ustawę. Moja rodzina i znajomi głosowali na nich by zyć w państwie prawa a nie żeby dać precedens do anarchii. Wyobrażacie sobie że za 4 lata może np. wrócić PIS i wtedy będzie miało otwartą furtkę
  • Odpowiedz
Nielegalnie...To pis samowolnie utworzył Radę Mediów Publicznych, zabierając prawa wyboru członków tvp innej instytucji- KRRIT. I zrobili ustawę, według której nie można zmieniać członków RMP przez kilka lat. Wiedzieli, ze przegrają i sobie przegłosowali taki kruczek. To jest wasze prawo właśnie
  • Odpowiedz
dla fajnopolactwa z wykopu nie ma znaczenia że TVP została przejęta przez tuska nielegalnie


@Viado: z hitlerowcami i bolszewikami tez walczono nie zawsze czysto, ważne że żyjemy w wolnej Polsce.
więc wypiehdalaj na nowogrodzką, i zamelduj konusowi niewykonanie zadania. xD
ps. aha, i JE Krulowi sie pokłoń, aby głęboko. xD
  • Odpowiedz
@Viado: Ja jestem zdania, że to po prostu efekt euforii. Za około 2 lata narracja na Wykopie będzie już totalnie inna.
Przypomina mi to dokładnie to, co działo się na tagu #ukraina xD Na początku każda, nawet najmniejsza krytyka Ukrainy czy Zełeńskiego spotykała się z histerią, teraz Wykopki są o wiele bardziej sceptyczne i obiektywne. Podobnie będzie z Tuskiem - teraz jak coś wspomnisz złego na PO, to
  • Odpowiedz
@Viado: Ustawa o Radzie Mediów Narodowych została uznana w 2016 przez TK za niezgodną z konstytucją - więc cokolwiek ta rada robiła nie ma mocy prawnej. Skoro Duda tak stoi na straży konstytucji, to powinien o tym wiedzieć.


Poza tym Telewizja Polska należy do Skarbu Państwa, a nie PiS. Więc #!$%@?ć z cudzego budynku Matecki, bo cię na kopach wyniesiemy.


@WaveCreator: Skoro ta ustawa nie obowiązuje to dalej
  • Odpowiedz
Ustawa o Radzie Mediów Narodowych została uznana w 2016 przez TK za niezgodną z konstytucją


@WaveCreator:Kłamiesz peowski trollu. Tylko po to aby usprawiedliwić bezprawie jakiego się dopuszcza partia którą popierasz. TK nigdy nie wypowiadał się na temat ustawy o Radzie Mediów Narodowych.
  • Odpowiedz
  • 1
@WaveCreator a dlaczego niezgodna? Bo pomijała KRRiT, a co zrobił minister , miał w pompce KRRiT więc tak samo niezgodnie z konstytucją obsadza swoich ludzi
  • Odpowiedz
@Viado: To są fanatycy partii politycznych. Nie są w stanie skrytykować swojej partii, nawet gdy robi coś mega głupiego. Klapki na oczach, zero zdrowego rozsądku. Najważniejsze, że nie ma TVPiS hue hue. Taki ich obraz. A przepisy? Prawo? A na co to komu potrzebne xD. PS żeby nie było to dotyczy się zarówno fanatyków PO jak i PiSu.
  • Odpowiedz
  • 0
@JanImperator Niby czemu? Dobrze oddaje waszą mentalność "nie warto dbać o swój interes narodowy, bo innym może być przykro", "może i źle robią ale ważne żeby PiSowi dupa pękła", "Przyjąć Ukrainę do UE na już", "Hołownia jaki fajny, a jak się uśmiecha pięknie"
  • Odpowiedz