Wpis z mikrobloga

Glapiński : podwyższa stopy procentowe żeby uspokoić rozbuchaną gospodarkę i sprawić by oszczednosci znowu wróciły pod materac.

Tymczasem Polacy : 11mln paczek w jeden dzień. XD

Beka z was utracjusze, wcale nie dziwie sie że wiekszosci z was nie stac nawet na chalupke 80m2, skoro, jak dzieci, dajecie sie zwodzić swiatecznemu marketingowi i rozierdalacie pieniadz na byle gówno. Ja na swieta wydam maksymalnie 150 zlotych - makowiec, rybka, mandarynki, whisky i coca cola. Prezentów nikomu kupował nie bede bo sam też ich nie oczekuje. Nikogo nie zapraszam bo w swiętę chcę mieć troche spokoju, polożeć z kobitą na wyrze i poklepać ją troche po dupie. Przygotowanie swiatecznych potraw rozbije w czasie i do samego sylwestra bede jadl soczyste i swieze salatki, kiedy wy bedziecie wpieprzać podchodzace wodą gyros i jarzynową xDDDD

#bekazpodludzi #polskiedomy #nieruchomosci #finanse #patologiazewsi #nosaczsundajski #inpost #swieta
Pobierz daeun - Glapiński : podwyższa stopy procentowe żeby uspokoić rozbuchaną gospodarkę i ...
źródło: temp_file2796531522014700775
  • 44
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: Ja niczego nie dorabiam, mi wszystko, co nie polskie szkodzi, ja pije tylko czystą wódkę. Ale jak już to nie kupuje najtańszej tylko taką, żeby nie zostawiała plamy ani na ubraniu, ani na honorze.
@Nanari: Możesz:
- ukraść, ale za to się siedzi więc marny biznes,
- wygrać, ale dużo bardziej prawdopodobne, że pzegrasz,
- odziedziczyć, ale jak masz po kim,
- pożyczyć, ale będziesz je widziała tylko przez chwilę.
To może po prostu weź się za robotę i oszczędzaj.
@daeun: ludzie co ode mnie wynajmują zadeklarowali że chcą kupić mieszkanie. Wypytali się o wszystko, mieli sprawdzić sobie zdolność i zacząć szukać mieszkania. Gówno z tego. Wycieczka do Paryża potem nowe używane 10letnie sportowe auto i inne zbytki powstrzymały ich od uzbieraniawkladu własnego XD posiadanie nierucha to odpowiedzialność do której jak widać nie każdy dorósł
@daeun: Ale jak, zamówiłem 4 paczki w tym tygodniu, 2 to prezenty 2 nic związanego ze świętami, też się dołożyłem do rekordu a nawet nie wydałem połowy dniówki na te zakupy xd