Aktywne Wpisy

wykop +16
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º

cheture +18
jakie macie plany na wieczur




Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
Piszę z taką jedną ze studiów od połowy października, na początku szło bardzo spoko - gadaliśmy dość często, pare razy sie umowilismy na miasto, relacja się zacieśniała - czuć było ten wspólny vibe - aż nagle coś jej odjeb@ło. Od 2 tygodni nagle - z dnia na dzień zaczęła mnie olewać XD Odpisuje za każdym razem jak coś do niej napisze, ale jest to na zasadzie "ok, tak, nie, no spoko, fajnie". Zero jakichkolwiek pytań od niej w moją stronę - przestała wyświetlać moje relacje na insta ale nie przestała mnie obserwować.
No i grzeje mnie to niesamowicie, bo normalnie bym ją olał i szukał innej, ale no problem jest taki, że niestety się emocjonalnie zaangażowałem w tę relację i mega źle sie z tym czuję, bo na poczatku rzeczywiscie widać było dużo wspólnych tematów i zainteresowań.
Przez pare dni przestałem też do niej pisać, żeby sprawdzic czy bedzie jakis odzew, ale no oczywiscie 0 kontaktu z jej strony.
To co mi podpowiada jakaś logika to po prostu powiedzieć jej wprost co mnie gryzie i o co jej chodzi, no bo co się może stać? Jak zakończy to naszą relację, to nawet lepiej, bo od razu się wszystko wyjaśni
Co robić, ech, co robić?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #kobiety
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: nie logika tylko desperacja, bo masz nadzieje że jak jej wygarniesz to zrozumie twój błąd i nagle zacznie się tobą interesować. niestety sytuacja jest oczywista.
to samo co przed poznaniem jej.
@mirko_anonim: Przecież to już nastąpiło ¯\(ツ)/¯