Wpis z mikrobloga

#sejm
Jestem dumny z siebie, że poszedłem na wybory znowu. Słuchając tych samych łbów, że nie warto, bo to jeden głos albo konfiarzy "PIS PEŁO JEDNO ZŁO". A tu wchodzi sobie chłop i wrzuca kartkę do urny na KO.
Kiedyś byłem konfiarzem, typowym prawakiem i nie wyobraziłbym sobie, że będę na KO głosować XD. A teraz w centrum, typowy libek. Ale tu podziękuję najbardziej Kościołowi, który zmienił mi poglądy na bardziej ludzkie.

Dzięki Panie Donaldzie za rozdupienie tej pisowskiej szczujni, beka z konfederatów - symetrystów, którzy jęczą najpierw, że opozycja nic nie robi ze szczujnią, a później płaczą jak wydupiają propagandzistówxd. Miłego robienia fikołków!

#tvpis #polityka #bekazprawakow
  • 18
chyba każdy za młodu był kucem, po prostu Korwin był popularny w internetach i dlatego xD


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: to jest jedna część tego fenomenu ale myślę, że ta...

Ale tu podziękuję najbardziej Kościołowi, który zmienił mi poglądy na bardziej ludzkie.


@d4wid: ta kwestia jest moim zdaniem kluczowa. Dopóki UPR/WiP/knp/korwin były skoncentrowane w okół podatków, wolności, "antysystemowości" to łatwo było oddać na nich głos jako sprzeciw przeciwko wszystkim innym. A potem do