Wpis z mikrobloga

@Jasik123: ostatniego na pewno, bo byl paywall i pierwszy raz od 2010 moglem pwoiedziec, ze wiekszosc uczestniskow byla starsza ode mnie (XD)

Ale tak po 2018 to pojawiala sie w plocku liczna zaloga, ktora sie stawia na SF. Nie brakowalo mordobicia miedzy karkami
Zreszta w tym roku tez jakis nachlany cham mi chcial ukrasc lazybaga ()
@Jasik123 również nigdy nic podobnego nie widziałem. Byłem wręcz zaskoczony życzliwością ludzi. Najbardziej wtedy gdy grupka chłopaków rozdawała przypadkowym osobom browary bo im się nie chciało takiej ilości nosić :D
Byłem wręcz zaskoczony życzliwością ludzi


@sim0s: po tym zdradzasz jakie masz punkty odniesienia. Takie rzeczy wlasnie na festiwalach na zachodzie, zwlaszcza takich mniejszych i nie masowych to standard. A na audio nie trzeba sie wysilac zeby zobaczyc awanture, burde, zlodziei czy inna patologie
  • 1
@programista15cm serio chyba hejtujesz z założenia tylko, przez 7 edycji widziałem jedna sytuację gdy menel zaczepiał ludzi na rynku. Żadnej spiny nie widziałem na terenie festiwalu. No chyba że to na circus takie akcje bo ja nigdy tam nie zaglądam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jasik123: skoro bylem tam 13 razy... to pewnie nie hejtuje z zalozenia. Po prostu w pewnym momencie (gdzies jak dostalem sensowna prace i zaczalem zwiedzac festiwale za granica) dostrzeglem, ze audio jest w porywach przecietne. Popularyzacja muzyki elektronicznej i techno w mainstreamie tez nie pomoglo. Z czasem polacy sie nieco wzbogacili, wiara z SF zaczela jezdzic wszedzie (bo sie pojaiwly srodki na wiecej niz jeden festiwal rocznie).

Moim zdaniem dodatkowo nie
@Jasik123: fatalna wiadomość
-jako łodzianie dopłacimy do tego (a obecna ekipa ma duże problemy z transparentnością w takich sytuacjach - vide park miliona świateł czy niejasności przy 600 urodzinach)
-baza noclegowa jest mierna
-transport publiczny leży i kwiczy
-park na zdrowiu to zabytek, jest w nim też zoo. jeśli poligon na brusie, to tam są masowe groby. to nie jest miejsce na eventy na kilkadziesiąt tysięcy ludzi
-okolice są zakorkowane i