Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie #!$%@? to że nie mam szans na miłość, i nie jest tego powodem mój charakter czy złe zainteresowania, mam kolege którego nieco na siłę można by zakwalifikować jako czada, na pewno jest chadlitem. #!$%@? o charakterze gówno da jak kobieta będzie tobą zainteresowana to w ułamku sekundy zdecyduje że chce być zdobyta
Typ jest totalnym klonem jakich mnóstwo na ulicy, zainteresowania to netfllix, melanż oraz siłownie + "fancy" knajpy

To co odróżnia jego randkowanie od mojego to że on ma w tym rezulaty
- typiarka podbija na korytuarzu i mówi że chce się poznać (kolega nigdy wcześniej nie gadał z nią, dwa roku niżej jest
- dziewczyna gotów jest przełożyć imprezę urodzinową byle by z nim się zobaczyć w weekend, u mnie wieczne wymówi że jest zabiegana, ludzie zrozumcie że nie istnieje coś takiego jak brak czasu, wszystko jest kwestią piorytetów, jeżeli dziewczyna będzie chciała się spotkać to ZAWSZE znajdzie czas
- randomowi ludzie go zaczepiją na uczelni i chcą go poznać SZKODA ŻE MNIE NIE CHCE NIKT POZNAĆ
- sama z siebie pisze do niego praktycznie codziennie, to ona ciągnie konwersacje NIE ON, w moim przypadku ja piszę, dostaję jakąś odpowiedź na zasadzie niezbyt jej zależy ale głupio nie odpisać, U mnie ja zadaję pytanie ona odpowiada, rozmowa na mess nie może wyglądać jak PRZESŁUCHANIE, dziewcyzna też MA WAM ZADAWAĆ PYTANIA, gdy ja przestane z kimś pisać to dziewczyna milknie, nie odzywa się już wcale, nie ma interesu by poświęćać czas na durne pytania i poznawanie się jak i tak wie że nie da mi szansy przez wygląd
- szuka kontaktu, jest gotów zapłacić byleby wbić się na domówkę na której czad ten będzie, zrobi wszystko aby choć chwilę z nim poprzebywać w jednym pomieszeniu

Żałuję że nie wyglądam jak on, miałbym szczęsliwą miłość i związek a tak dwoje się i troję, buduję charakter czy rozwijam zainteresowania, wymyślam cuda na kiju a i tak największe wzięcie ma typ co jest kompletnym basickiem ale ma dobrą morde...

#blackpill
#przegryw
#zwiazki
#rozowepaski
  • 6
@jonasz68: wiem jak się czujesz. Ja mam przystojnego znajomego (występował nawet w ostatnim sezonie love island) i sposób w jaki traktowały mnie kobiety a jak jego, dał mi odczuć, że chyba należę do innegoo gatunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)