Wpis z mikrobloga

kolejnym argumentem za tym, że lasce łatwiej jest z kimś wejść związek jest fakt, że z moich obserwacji faceci rzadziej się radzą ziomków i sami podejmują decyzję przez co laska jest oceniania tylko przez jedną osobę, a facet oceniany/analizowant jest przez laskę i przyjaciółki laski
Gdy ja jeszcze nie powiedziałem ziomkom o lasce, to przyjaciółka wspomnianej laski zdążyła mnie już zaobserwować ze słabego fejk konta, znaleźć nazwisko i obczaić mnie na facebook/linkedinie xDD
Gdy ja nawet nie powiedziałem, że z kimś wychodzę to laska opowiedziała całe spotkanie psiapsi
Reasumując startując nawet do laski 5/10 musisz się przypodobać i nie podpaść jej kolezanka 7-8/10. No chyba, że tak ją za wczasu zbajerujesz, że będzie Cię bronić
#tinder
  • 5
  • Odpowiedz
Reasumując startując nawet do laski 5/10 musisz się przypodobać i nie podpaść jej kolezanka 7-8/10.


@razdwatrzy55: nie mozna tez zapomniec o rodzinie i sasiadach. generalnie te glupie pindy nie maja wlasnego zdania i podazaja za hive mind. Stad tez idiotyczne mody, reklamy i konsumpcjonizm skierowane do kobiet i wspaniale dzialajaca lewacka propaganda ktora rzuca ziarna na podatny grunt ich smiesznych stadnych umyslow.
Ale walka z tym to plucie pod wiatr :P
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 ja tam poznałam typa, który co do naszej relacji radził się wszystkich poznanych ludzi, łącznie z dupą, którą poznał na weekendowym wyjeździe, podczas którego ja zajmowałam się jego zwierzakiem i posprzątałam mu brudne kible, bo nie wiedziałam czy mówił o moim istnieniu rodzicom, ale mieli wymienić mnie dzień później i wizja, że jego rodzicielka uzna, że ja to tak zostawiłam była nie do przyjęcia. Myślę, że sama nie mam tylu koleżanek,
  • Odpowiedz