Wpis z mikrobloga

Zniszczę go k... przysięgam. Pierwszy raz w życiu zainstalowałam grę online i niemal od razu trafiłam na psychopatę stalkera z zasranej Portugalii.
Od 3 miesięcy zero spokoju, niemal codziennie łażenie za mna i niszczenie mi gry. Deweloperzy nie pomogą bo chcą filmiki ode mnie a cheaterzy mają programy na których mogą z Toba robić wszystko będąc niewidocznym, mogą robić zło i zwalać na innych.
Gnój mnie nawet wydoxował i znalazł na wykopie. Od razu pretensja że nie ma cuchnącej rybki z jego kraju na moim tagu.
Mam jakiś magnez na wariatów (,)

#gtaonline #gry #rdr2
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
To może grę zmień?


@Hemingwayy: O zajebista rada. Deweloper Rockstara mi dał identyczną xD
Zaproponował The Elder Scrolls Online ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez kitu, gram dopiero 3 miesiące, wciągnęłam się i mam się poddać bo ktoś postanowił że będę jego ofiarą do gnębienia?
Prędzej o nim napiszę na wszystkich diskordach świata żeby go je... dzień i noc. Nie tylko ten gnój ma moddy.
  • Odpowiedz
@arinkao Ja wiem ale skoro Rockstar ma to w dupie a typ meczy cię non stop to masz do wyboru odciac się albo iść z nimi na długa i męcząca wojnę.Ale myśle ze spoko opcja z pisaniem o typie na różnych forach,może wtedy jak dotrze to do większej grupy ludzi to ogarna sprawę jak należy.
  • Odpowiedz
@arinkao: GTA Online na PC nie jest zbyt wspierane przez Rockstara bo wiedzą że na PC walka z cheaterami to walka z wiatrakami. Dlatego w społeczności przyjęło się że GTA Online tylko na konsoli.
  • Odpowiedz
  • 0
@damianooo8: Wiem ale sorry, spotkałam setki cheterów, coś robią i idą dalej, także całe bandy grifferów i spoko.
Jeśli ktoś alarmuje że jeden się notorycznie znęca nad drugi człowiekiem to akurat tą jedną osobę ich nie zbawi sprawdzić i zbanować.
Musiałby zakupić od nowa grę i moddy, a tanich nie ma.
Od 2 tygodni jest za to akcja polowania na uczciwych graczy którzy biorą skrzynki z goldem od cheterów, często
  • Odpowiedz
  • 0
Chore ze pewnie masz dowody na niego a i tak developerzy w kulki sobie lecą i nic z tego nie robią.


@Hemingwayy: Mam zdjęcia, można wejść na moją sesję i sprawdzić co się dzieje.
Niestety te programy oszustów bywają doskonałe i inteligentne, fizycznie postaci nie musi być obok żeby cos robiła, miała uprawnienia dewelopera.
Za to bardzo prosto sprawdzić kto ma programy do oszukiwania, sami się nawet oznaczają robiąc nowe
  • Odpowiedz
@arinkao: może przerzuć się na jakiś prywatny serwer RP skoro podoba ci się RDR2, a nie chcesz się z gnojem użerać, tylko tu pewnie chodzi o achivementy czy coś z wersji online. Nie wiem nie gralem w RDR2 online, ale widzialem, że sporo osób gra na prywatnych serwerach roleplay.
  • Odpowiedz
@arinkao: ale to nie możesz nic instalowac czy co? Poszperałem chwilę i wpisz 'redM' w google i ci wyskoczy strona z instalatorem (dziala to pewnie na zasadzie FiveM z GTA5, czyli wszystko zautomatyzowane jak masz już zainstalowanego RDRa), wpisz 'redm server list' i ci wyskoczy przegladarka serverów, ale pewnie w samym redM tez jest. Jest masa serwerów na pewno coś znajdziesz, polskie tez są. O dziwo taka forma gry w
  • Odpowiedz
  • 0
@qdry: Skrócę to o czym już tu pisałam. Nie mogę instalować programów przez dewelopera w moich kontaktach który w dodatku monitoruje tą sprawę (gówno robiąc i czekając aż ktoś sie podłoży jak dziecko) a ja nagram mu filmik podając go jak na talerzu. Sprawdzał mnie także i dla niego ja jestem hackerem bo zmieniłam nazwę. Co najlepsze zmiana nazwy jest legalna raz na rok, błąd przestarzałego systemu. Uważasz że bedąc
  • Odpowiedz