Wpis z mikrobloga

Zniszczę go k... przysięgam. Pierwszy raz w życiu zainstalowałam grę online i niemal od razu trafiłam na psychopatę stalkera z zasranej Portugalii.
Od 3 miesięcy zero spokoju, niemal codziennie łażenie za mna i niszczenie mi gry. Deweloperzy nie pomogą bo chcą filmiki ode mnie a cheaterzy mają programy na których mogą z Toba robić wszystko będąc niewidocznym, mogą robić zło i zwalać na innych.
Gnój mnie nawet wydoxował i znalazł na wykopie. Od razu pretensja że nie ma cuchnącej rybki z jego kraju na moim tagu.
Mam jakiś magnez na wariatów (,)

#gtaonline #gry #rdr2
  • 22
ja bym zainstalował, bo to po prostu inny launcher do rdr, gdzie mozesz sobie wybrac prywatny serwer na ktorym grasz, to nie czity. Trochę tez dziwne, bo rockstar chyba wykupil tworcow wlasnie fiveM i redM, więc czemu mieli by ci zbanować skoro nawet nie bedzie korzystac z serwerów rockstar. Tutaj news o tym:
https://polygamia.pl/rockstar-games-wykupuje-tworcow-fivem-i-redm-czyli-role-playowych-modow-do-ich-gier,6929457278814976a

Rób jak uważasz, jak ci się klimacik rdr2 podoba to ja bym od razu szukal jakiegos serwera RP,