Wpis z mikrobloga

#upc #play #szczecin #telewizja #internet
Posiadam aktualnie umowę bez zobowiązania na internet + tv (Podstawowe kanały) w byłym upc
Chciałbym dokupić jakiś fajny pakiet telewizji w fajnej cenie.
Jedyny warunek to otrzymanie karty CI zamiast tego dekodera który jest wciskany przy każdej możliwej okazji.
Może ktoś z play zauważy i coś zaproponuje bo na infolinii niestety nic ciekawego mi nie zaproponowali (,)
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@virtroy: Dzięki za info bo właśnie mnie zastanawiało jak karta sprawuje w praktyce
Mogę podpytać o prędkość internetu i pakiet tv? bo przyznam że cena atrakcyjna
  • Odpowiedz
@Pikii sprawuje się w porządku. Po uruchomieniu tv, przez 5-10 sekund trwa sprawdzanie jakie masz kanały dostępne a potem działa już jak TV naziemna.

Wcześniej miałem dekoder Horizona, ale to jest wielkie bydlę. Karta jest schowana za TV i niewidoczna. Jedyne czego czasem brakuje to odtwarzania programów na życzenie. Przywykłem do tego, że mogłem obejrzeć wszystko co leciało do tygodnia wstecz.
virtroy - @Pikii sprawuje się w porządku. Po uruchomieniu tv, przez 5-10 sekund trwa ...

źródło: temp_file7561119418439072551

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@play_polska: Na waszej infolinii otrzymałem niestety bardzo niekorzystną ofertę oraz informację że nie świadczą Państwo usług z kartami CI w przeciwieństwie do konkurencji wiec jestem zdziwiony.
Za to na czacie Pani zaproponowała mi dokładnie takie same warunki na jakich jestem obecnie (Podstawowy pakiet tv + internet 600mb) i nawet podniosła cene z 70 zł (jakie płace obecnie) na 75zł (I to po uwzględnieniu rabatów) mimo że wyraźnie prosiłem o zmianę pakietu
  • Odpowiedz
  • 0
@Pikii, przykro nam, że nasza aktualna oferta, nie spełnia Twoich oczekiwań, ale dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Każda z nich, jest dla naszego rozwoju bardzo istotna. Zachęcamy do kontaktu w sprawie oferty w nieco późniejszym terminie, ponieważ nasze propozycje dla Was na bieżąco są przez nas aktualizowane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pikii
Jeżeli masz aktywną usługę UPC nie ma możliwości zamiany pakietu na inny zachowując moduł CI. Jeżeli zmienisz pakiet musisz przejść na sprzęt Play więc router do wymiany i dostaniesz dekoder na androidzie. 600 z full TV da radę zrobić taniej niż za 75 zł w Play

Analogicznie Orange wraz z Vectrą nie korzystają z modułów CI
  • Odpowiedz