Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni: Jestem w trakcie i choć byłem sceptyczny - to działa. Coś, co mnie triggerowało do max #!$%@? i wracało czasem nieświadomie stało mi się obojętne wręcz. Wiem od mojej terapeutki, że nie na każdego to działa i trzeba być otwartym na taki rodzaj terapii. Inaczej dupa.

A zaburzenia na które mi ją wybrano to PTSD.
  • Odpowiedz
@razzor91: a co jeśli ja mam cos jak ptsd tylko nie
ma żadnego konkretnego zdarzenia które je spowodowało tylko szereg różnych i samemu tak naprawdę nie wiem gdzie leży źródło przyczyny? Czy wtedy da się dojść jakoś do źródła problemu? Bo ty pewnie już na starcie wiedziałeś co do ciebie wraca we wspomnieniach a u mnie problem jest taki że wiele się działo przez 3 lata i ciagle wracają losowe
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: Sorry, że tak długo odpowiadam.

Myślę, że bardzo rzadko zna się konkretną przyczynę. Nawet jakbyś przeżył wojnę czy inną katastrofę, to zawsze jest ta jedna myśl. No i mylisz się, nie wiedziałem. Wiedziałem, że mi źle, że denerwuje mnie bardzo nagły hałas itd. itd. W dużym skrócie na początku nie dzieje się za wiele, bo po prostu wspólnie z terapeutą zbieracie te wspomnienia i dopasowujecie do sytuacji, które powodują,
  • Odpowiedz