Wpis z mikrobloga

  • 0
@JoeGlodomor: ale również po drogach - gdzie jednak wypadek nie polega zazwyczaj na wpadnięciu do rowu, tylko na byciu zmiecionym przez jakiś samochód - mówimy tutaj o normalnych ludziach, a nie takich co lubią #!$%@?ć na granicy praw fizyki
@Ranger miałem trochę gleb na rowerze, w ostatni weekend nawet dosyć poważną, ale nigdy nawet nie musnąłem kaskiem. Znam jedną osobę, która skorzystała z zalet noszenia kasku uderzając nim przy bardzo małej prędkości w kamień. Co do ciuchów motocyklowych to nie wiem, czy nigdy nie jeździłeś na rowerze, czy w motocyklowych ciuchach, że w ogóle zadajesz takie pytanie.
@Ranger nigdy nie miałeś na sobie moto ciuchów, co? XD latem czasami podczas jazdy idzie się ugotować i człowiek tylko czeka na cień, a ty tutaj z rowerem wskakujesz xd no o ciuchy głównie chronią podczas szlifu, jak #!$%@? w słupek to żadna kurtka cię nie uratuje
wiesz, że chodziło mi o większość codziennych pedalarzy, a nie jakichś sportowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ranger: To samo pytanie można zadać kierowcom samochodów. Czemu nie jeździcie w kaskach skoro przy walnięciu głowie się obrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranger:

ciuchy na moto utrudniaja pedalowanie i sa znosne w lecie tylko przy predkosciach nieosiagalnych dla pedalarzy.

ale kask z przylbyca bylby nieglupi. siara by byla sie #!$%@? dlatego ze jakis trzmiel wpadl do oka