Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #zwiazki ##!$%@?
Ehhh pochodze z malej wsi i moje zycie nadaje sie do odcinka trudnych spraw.
We wsi zyje okolo 700 osob.

Zwiazalem sie z kobietą z naszej wsi
2 lata po slubie staraliśmy sie ostro o dziecko i nie wychodzilo, zaczelismy robic badania. Wyszlo ze jestem z zona spokrewniony....

Wychodzi na to ze moj ojciec zdradzil matke i wyruchal dalsza sasiadke - tego sie nikt nie dowie bo ojciec zmarl w wypadku.

A matka mojej zony, a teraz siostry, zdradzila swojego meza z moim ojcem. Ale maz sie nic nie domyslil i cale zycie myslal ze to jego corka.

Jakie to jest #!$%@?, kochacie sie niezmiernie (mowie o uczuciach) i nagle to wszystko musi sie skonczyc. Jakie to zycie jest #!$%@?.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 54
  • Odpowiedz
  • 65
@mirko_anonim: wyglada na bait bo tesciowa niewiedzialaby ze jestescie spokrewnieni albo debilizm totalny na wsi ale idac dalej, mozecie byc razem tylko na wszelki wypadek lepiej nie miec dzieci, chyba ze lubicie ryzyko i chcecie miec "specjalne" przywileje
  • Odpowiedz
Wychodzi na to ze moj ojciec zdradzil matke i wyruchal dalsza sasiadke - tego sie nikt nie dowie bo ojciec zmarl w wypadku.


A matka mojej zony, a teraz siostry, zdradzila swojego meza z moim ojcem. Ale maz sie nic nie domyslil i cale zycie myslal ze to jego corka.


@mirko_anonim: Napisałeś dwa razy to samo? Postaraj się następnym razem lepiej z tym b8.
  • Odpowiedz