Wpis z mikrobloga

Zamówiłem paczki na święta, jedna ze względu na większy rozmiar nie mogła iść paczkomatem i padło na DPD. Zamówiłem do firmy, żeby różowa nie widziała. Dzwoni rano kurier i mówi, że już jest pod wskazanym adresem. Proszę żeby chwilę poczekał to zaraz będę. Powiedział łamanym akcentem (Ukrainiec) że mu się spieszy i nie jest od czekania i powinienem stać przed drzwiami. Mówię, że może zostawić na recepcji bo mam kilka pięter, a on że on nie jest od noszenia. Rozłączył się i pojechał. Wbił mi zwrot do nadawcy, nie mogłem zmienić adresu ani terminu dostarczenia, wybrać punktu nic. Dzwonię na infolinie- automat bo wszyscy konsultanci zajęci. Na szczęście złożyłem skargę na stronie i za 15 minut kurier sam do mnie dzwoni i przeprasza, że on jednak zaraz będzie. Paczka odebrana, niesmak pozostał. PS. InPost zamówione 8 paczek, wszytkie na następny dzień ładnie w skrzyneczce. #kurier #dpd #paczkomaty #takbylo
MrArdzi - Zamówiłem paczki na święta, jedna ze względu na większy rozmiar nie mogła i...

źródło: 1702896750176

Pobierz
  • 7
@MrArdzi: wszedzie pracuja tylko ludzie, a kurierzy maja teraz gorszy czas i zawsze szybko i predko, ale widac poprawili mu humor na infolinii bo wrocil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@xede: Sam kiedyś pracowałem jako dostawca z paczkami ale dla firmy, nie kurier. Rozumiem, że to tylko ludzie, nie jestem typem co wyzywa kasjerkę o złą cenę. Nie mogę jednak zdzierżyć takiego chamstwa, jeszcze kolejny raz z obcokrajowcem. Gdy przyjeżdżał do mnie kurier DPD do domu to zawsze była przyjemna atmosfera, nawet kiedyś jeden jak zobaczył, że mam paczkę oklejoną KFD to mówił, że też ćwiczy i z 2 minuty pogadaliśmy
@MrArdzi: jak mowie ciezki czas maja, moze trafil na jakiegos kut*** chwile przed Toba, a ze obcokrajowiec to juz inna sprawa, gdyby placa byla lepsza wiecej polakow by tam pracowalo ;) zle nie placa ale robota niewdzieczna
@MrArdzi
Nie jesteś jasnowidzem, aby wiedzieć kiedy jaśnie pan kurier będzie z przesyłką.
Po drugie, paczki o masie do 31,5 kg dorecza się do rąk adresata. To kurier ma wnieść paczkę, a nie adresat po nią schodzić.

PS.
Trzeba było stwierdzić, że przesyłka jest uszkodzona i zarządzać spisania protokołu szkody. Kurier nie może podważyć decyzji odbiorcy.

Ps2.
DPD to państwowa firma, należy do poczty francuskiej.
InPost zamówione 8 paczek, wszytkie na następny dzień ładnie w skrzyneczce.


@MrArdzi: łatwiej doręczyć przesyłkę do paczkomatu niż do człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście złożyłem skargę na stronie i za 15 minut kurier sam do mnie dzwoni i przeprasza


@MrArdzi: coś takiego to pierwszy raz słyszę, On chyba nie doręczył tego dnia żadnej paczki skoro skarga do niego dotarła.