Wpis z mikrobloga

APEL DO RÓŻOWYCH I NIEBIESKICH PASKÓW wykonujących niskopłatne prace - plusujcie i rozpromujcie to proszę wśród waszych znajomych.

RÓŻOWE: zajmijcie się stylizacją paznokci. To co się odpyerdala na rynku to jest jakiś kosmos.
Niby tyle "salonów" paznokciar, a do niektórych już trzeba się zapisywać po 2 miesiące w przód. Biorą po 100-300 zł za wizytę, kasują kvrwa prawie jak lekarze.
Profesja jest tak prosta, że małpę nauczyłbym to robić w ciągu tygodnia. Kwestia wzięcia kredytu (dostaniecie bez problemu dotacje na rozpoczęcie działalności) i startujecie, po jakimś miesiącu szkolenia.
To samo z makijażystkami i kosmetyczkami (do tych ostatnich trzeba już się uczyć fachu z 2 miesiące)
I dosłownie każda po 3-4 miesiącach działalności musi mieć nowego BIAŁEGO suva, albo sedana audi, bmw.

NIEBIESKIE: zajmijcie się kvrwa wykończeniówką / hydrauliką / elektryką To co się odpyerdala na rynku to jest jakieś szaleństwo.
Dzwonisz do byle menela z olx-a, co z łaską odbierze telefon, jeszcze lekko nayebany, nic nie potrafi, wszystkiego uczy się na materiałach klientów, ale terminy ma już na 4 miesiące do przodu. Za malowanie 2 pokoi (1 weekend roboty) krzyknie ci 3000 zł, tyle co wy macie w kołchozach za miesiąc.

Serio, zero oporów, zatrudnijcie się jako pomocnicy za psi chvj na miesiąc u jakiegoś majstra i wszystkiego się nauczycie, potem ogłaszacie się na olx i pieniądze się leją jak z kranu. Oczywiście również dostaniecie dotacje na start bez najmniejszego problemu.
(do hydrauliki i elektryki trzeba skończyć odpowiednie kursy - wszystko jest dotowane z urzędu i kończy to bez problemu każdy debil z IQ >60)

Żeby nie być gołosłownym to sam wykończyłem własnych kilka mieszkań, nie mając przed tym kvrwa kielni w ręce ani wiertarko-wkrętarki do 24 roku życia (kalectwo), wszystkiego nauczyłem się z youtuba i poradników w necie.

Jak ktoś chce pomocy to pytajcie. Na wszystkie pytania odpowiadam.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!!!

#praca #pracbaza
bojackHorsemanPatataj - APEL DO RÓŻOWYCH I NIEBIESKICH PASKÓW wykonujących niskopłatn...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 34
@bojackHorsemanPatataj: wszystko fajnie i ładnie ale najgorzej właśnie zacząć i wdrożyć się jak ktoś nie miał z tym doczynienia. Już kiedyś o tym myślałem ale nikt mnie nie zatrudni jak nie mam o tym zielonego pojęcia a jako tako kursów na wykończeniówke czy hydraulikę nie ma
@WielkiPowrut88:

No paznokciara 15k to jest już standard. Moja różowa ma salon to przed świętami potrafi po 12h i więcej siedzieć. A kalendarz #!$%@? na dwa miesiące do przodu.

Odpowiedz


widzicie wykopki?!

Czytać, promować, trzeba szybko nasycić rynek żeby stawki zeszły do normalnego poziomu, bo to jest żart.

Studio paznokciary ma być w każdym bloku KVRWA WASZA MAĆ!!
Studio paznokciary ma być w każdym bloku KVRWA WASZA MAĆ!!


@bojackHorsemanPatataj: Zasadniczo to już prawie tak jest. #!$%@? tych salonów jak nasrał. Z obserwacji dodam że one tam przychodzą nie tyle na paznokcie, co obgadać męża, rodzinę, pożalić się na kochanka, zdradzającego męża, #!$%@?ące dzieciaki, #!$%@?ą pracę, teściową itp. Traktują stylistki jak tampon XD
spełnić wszystkie wymagania bhp i sanepidu


@pwone: Akurat zarówno sanepid jak i bhp mają w dupie te salony. Jedynie co to większym wydatkiem na start jest autoklaw do sterylizacji narzędzi. Ale to można ogarnąć w ten sposób że podpisujesz umowę z innym salonem którym taki sprzęt posiada i już. Największy problem w tej branży to ogarnięci ludzie do pracy bo ci co ogarniają to idą na swoje. Ukrainki robią całkiem okej
w zasadzie to tak jest. Na mojej dzielni w stolicy tych salonów jest już tyle samo co żabek, co sie tylko jakis biznes zwinie w parterze bloku to zaraz w jego miejscu otwiera się paznokciara15k


@Eugeniusz_Zua: no to chvj, ma być po DWA per BLOK i po JEDNYM per ulica w dzielnicach domków

Trzeba sprowadzić ceny do parteru i naprawić rynek. NIE BĘDĄ PAZNOKCIARY PLUĆ NAM W TWARZ

PAZNOKCIARA DLA KAŻDEGO
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.