Wpis z mikrobloga

Intermittent fasting nauczyło mnie jak dużo może człowiek w---------z w ciągu dnia i nie jest to komu potrzebne, a to wszystko się po prostu dodaje do siebie i potem się dziwić, że zamiast 2k cal zeżre się 4k
Po kilku tygodniach moja energia przy głodówce utrzymuje się taka sama czy to po jedzeniu czy bez, nie ma różnicy czy zjem czy nie, energia jest taka sama, dużo ważniejszy jest zwykły sen.

Jem 2 razy dziennie napychając się, waga spada czy tego chce czy nie, niezależnie czy biegam czy nie. xdd

Też nie trzeba jeść tylko mięsa by zyskać podobne benefity z ketonów jak na diecie #keto

#dieta #jedzzwykopem #mirkokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BayzedMan Jak zrobisz post parę razy to żołądek się kurczy i nawet "napychanie" się to nie jest tyle ile się wcześniej jadło. Nie raz były rozkminy ile to k---a nie zjem po takim 24 czy więcej a potem 2 kawałki pizzy i się nie da więcej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ja jadę na IF takim 2/3 (głównie 2) posiłkowym wiele lat i mój organizm się tak zaadoptował, że po dłuższej przerwie (np. 18h) w jedzeniu potrafię zjeść ogromne ilości jedzenia. Jeśli robię to z głową i zapycham się warzywami to jest ok, ale bez kontroli potrafię zjeść dużo tłustych rzeczy (które dziwnym trafem bardziej smakują) przez co wychodzi na mniej więcej to samo.
  • Odpowiedz
@krucjan: A prawda jest taka, że ludzki organizm nie jest przystosowany do kalorycznego żarcia cały czas, bo raz człowiek nigdy nie miał tyle czasu by non stop gotować jedzenie, które kiedyś się gotowało godzinami i dwa, że kaloryczne tłuste żarcie z cukrami to był produkt, który wymagał poświęcenia zasobów i czasu. xd
I w zasadzie dostęp do jedzenia nie był taki powszechny, bo sposoby przechowywania nie pozwalały naładować dom żarciem,
  • Odpowiedz
ja jadę na IF takim 2/3 (głównie 2) posiłkowym wiele lat i mój organizm się tak zaadoptował, że po dłuższej przerwie (np. 18h) w jedzeniu potrafię zjeść ogromne ilości jedzenia. Jeśli robię to z głową i zapycham się warzywami to jest ok, ale bez kontroli potrafię zjeść dużo tłustych rzeczy (które dziwnym trafem bardziej smakują) przez co wychodzi na mniej więcej to samo.


@Saly: To też zauważyłem, że aby się
  • Odpowiedz
@BayzedMan Białko i tłuszcz to jest podstawa zdrowiej diety przecież, tłuszcze są wymagane do produkcji testosteronu, wiele witamin się rozpuszcza tylko w tłuszczu itd
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Dlaczego nie powinno się jeść zdrowych diet? Mięso można upiec zamiast usmażyć, jeść jajka, trochę białka roślinnego itd. Tłuszcze można jeść zdrowe - awokado, ryby, orzechy, masło orzechowe, oliwa. Węgle - pełnoziarniste pieczywo i makarony, warzywa, owoce, dużo błonnika. Dobrze zbilansowane posiłki i nie jesteś głodny. Ja jem x3 przy 1700-1800kcal i głód tylko czuję troszkę rano przed śniadaniem, co też nei jest jakoś doskwierające (zaczynam jeść o 11,
  • Odpowiedz