Wpis z mikrobloga

Nie ma drugiego tak złodziejskiego i kantujacego sklepu jak Biedronka.

Gapiłem się dzisiaj w cenowke produktu chyba z minute i wciąż nie byłem w stanie ogarnac, gdzie tam jest cena regularna. Mało tego, te gnojki się tak wycwanily, że na czytnikach cen nie pojawiaja sie juz ceny regularna jak kiedys tylko te same cenowki promocyjne co przy półkach. To chyba jedyny taki sklep, w którym o cenie produktu klient dowiaduje się przy kasie.

Od dzisiaj robię foty, zbieram paragony i będe spamował UOKIK w sprawie tych złodziei.

#biedronka
  • 161
@Krupier: no przecież treść cenówki jest jednoznaczna i nie budząca wątpliwości - każda cena jest opisana po polsku...
sklepy manipulują bo robią to zgodnie z prawem. prawo jest słabe.
Szanowny Kliencie, w przypadku rozbieżności lub wątpliwości co do ceny za oferowany towar konsument ma prawo do żądania sprzedaży towaru po cenie dla niego najkorzystniejszej (art. 5 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług)


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sierpniu 2020 roku nałożył 115 mln zł kary na sieć Biedronka. Urząd wyjaśniał, że to efekt naruszania prawa konsumentów poprzez nieprawidłowe uwidacznianie cen w
@DiggerMeat: ehh, ciekawe czy to cecha genetyczna czy kulturalna ze nie obchodza mnie cenowki w sklepie do ktorego nie chodze i nie wojuje z "ruchaniem mnie" bo nie potrafie cenowki przeczytac xD bo smieszkowanie z bordo to juz iak mi sie wydaje osobiste a nie narodowe wypaczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)