Wpis z mikrobloga

Jak prowadzić sobie z mentalnością niewolnika że przykładowo:
- boję się wziąć L4 że ktoś pomyśli że wyłudzić od lekarza żeby się obijać w domu
- boję się powiedzieć na daily że mam problem z taskiem
- stresuję się praca że nie wykonuję jej wystarczająco dobrze
- ciągle mam lęki że zostanę zwolniony i będę miał problem ze znalezieniem innej i skończę na magazynie
- boję się krytyki
- wydaje mi się że jestem obgadywany że sobie nie radzę przez resztę zespołu albo że jestem narkomanem (a to nie jest prawdą, czasami palę trawę ale mam problemy ze zdrowiem i to też dlatego robię)

#pracait #praca #pracbaza #korposwiat
  • 16
@przegrywam_przez_miasto: to tak naprawdę powinen team leader przyjść i porozmawiać o tym otwarcie na 1on1. Niezależnie czy masz 1 czy 5 czy 10+ lat expa zawsze się jakoś stresujesz ale to dobry team leader powinien to wszystko ustawić sam z siebie. Da się to zrobić tak, że możesz mieć zaufanie do TL i przegadać różne problemy czy to z kodem czy ogólnie ze stresem/strachem. Jak się wyzbędziesz tych w/w rzeczy to
Wiesz Mirku, ja miałem podobnie ostatnio. Mam hipotekę, dziecko poniżej roku, i właśnie skończyło mi się L4, 4 dniowe. W tym momencie córa wymiotuje, ja z partnerką się skręcamy z bólu żołądków. I #!$%@? jutro idę po kolejne L4, nie będę robił i zdychał mimo że praca biurowa/zdalna. Nawet zdalnie nie zrobię godziny. Dawaj leć ze mną, jak nas wyjebią to coś ogarniemy.