Wpis z mikrobloga

Tekst kierowany dla osób, które jak ja nie znały konfliktu oraz wczorajszej sytuacji między xayoo a golasem. Jeśli pomogłem lub plujesz na biseksa zostaw plusa. Dla tych co wiedzą o co chodzi moja ocena w komentarzu

Wczoraj tj. 16.12.2023 Marcin „xayoo” Majkut organizował amatorską galę Bita Śmietanka 2, z której cały zysk ma być przeznaczony na dzieci, które nie posiadają własnego domu. Organizator (xayo) został poinformowany, że boxdel zaprosił na galę Wojtka Gole. Ewidentnie nie był zadowolony z tego powodu i nie widział sensu, dlaczego Goa miałby się na niej zjawić. Obaj panowie mieli ze sobą konflikt (z perspektywy Goli, bo xayo miał w to #!$%@?, a jedynie stwierdził wcześniej, że ten ma wybujałe ego) o byłą dziewczynę. Nie będę go opisywał, bo raz, że nie znam szczegółów, dwa wydaje mi się, że jest to nie istotne, a wystarczy tylko wiedza, że jakiś zgrzyt był. Niezależnie po czyjej stronie jest wina taka sprawa powinna zostać przegadana między nimi a nie poruszana w internecie jak zrobiła była wraz z Golą. W związku z tym, że Gola ma pojawić się na gali xayo zaproponował wspólny pojedynek z Gola zamiast boxdela. Po przybyciu Wojtka pomysł ten został mu przedstawiony, a ten pod pretekstem imprezy, na którą zaraz się wybiera stwierdził, że nie. Dodatkowo Golas z oburzeniem zapytał „ile mi za to zapłacisz?” a dobrze wiedział, że gala jest charytatywna. Oczywiście nie przyjął tej walki, twierdząc, że i tak #!$%@?łby Majkuta, który zirytowany całą sytuacja skupił się na prowadzeniu gali. Golas cały czas był wyśmiewany przez widzów, którzy kazali mu #!$%@?ć, a ten, mimo że niby miał jechać na imprezę został do końca gali. Urywków z transmisji nie wrzucam, karzy zainteresowany znajdzie całą gale i skróty na YouTube. Moja opinia w komentarzu.

#famemma #bitasmietanka #xayoo #cloutmma
  • 18
@Golodupcow: Nigdy nie interesowałem się postacią Wojtka Goli, bo po prostu był on dla mnie bezpłciowy, zakompleksiony z trochę wybujałym ego, ale ogólnie nieszkodliwy. Po jaki #!$%@? golas przyjechał na galę, której nie miał zamiaru wspierać, bo nawet wypadałoby rzucić tysia dla tych dzieciaków, a ten tego nie zrobił. Szacunek dla xayo za cały event oraz że nie robił afery z przyjazdu goli i po prostu honorowo rzucił wyzwanie biseksowi, który
@Golodupcow: zapomniałes, że gola powiedział że nie zawalczy, bo po pierwsze impreza po drugie ten pojedynek jest bardzo medialny, więc trzeba go zrobić na fame i pokazał że liczy się zysk a nie hajs dla dzieciaków, cały czas uciekał udając bo ktoś do niego niby dzwonił a jak odszedł to odrazu odkładał telefon od ucha i chował i stał z nikim nie rozmawiac, że żart że czekał aż ktoś do niego
@Kremufka2137: mysle że jeśli tak, to tylko świadczy to ile znaczy w fame skoro nie może walczyć gdzie chce, a kontrakty raczej aż tak tajne nie są żeby nie móc mówić że nie możesz walczyć gdzieś, raczej po prostu obsrał się zakolaka tym bardziej że mówił że może zawalczyć, ale jak bedzie wardega gola vs xayoo vys