Wpis z mikrobloga

- Konfederacja chce się trochę przesunąć do środka, żeby zdobyć więcej głosów.
- Braun odpala gaśnicę XD.
- Mentzen, Wipler i reszta ważniaków z Konfederacji dochodzi do wniosku, że Braun im szkodzi.
- W Konfederacji dojrzewa myśl, żeby wypieprzyć Brauna.
- Hołownia stawia Konfederacji ultimatum.
- Teraz już nie mogą wydalić Brauna, bo uleganie ultimatum bandy czworga będzie jeszcze gorsze wizerunkowe niż sam Braun XD.
- Marzenia o centrum szlag trafił.

Jednak marszałek Hołownia to jest specjalista, pięknie rozegrał chłopców w krótkich spodenkach z Konfederacji!

#bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #polityka
  • 29
@i-marszi: dla mnie są już spaleni.
Głosowałem na nich bo lubię twarde skrajności (zakazana aborcja u nich to akurat mi totalnie nie pasuje, ale to akurat mi zwisa - wysłałbym moją do Czech itd).
Takie próby przypodobania się reszcie dla głosów - nie będę tego tolerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój 2 raz w życiu kiecy byłem na wyborach.
I ostatni.
Więcej na ten cyrk nie będę
@i-marszi tutaj i 3D, i KO grają bardzo mądrze zgodnie z zasadą divide et impera. Ciekawe, czy celem jest np. wbicie klina między nacjoli i wolnorynkowców, żeby tych pierwszych zmarginalizować, a drugich wchłonąć. W każdym razie Memcen myślał, że jest takim wytrawnym politykiem, a robią go tam, jak chcą. To samo z Bosakiem, któremu chyba pod nieobecność Winnickiego partia odjeżdża.
Hołownia stawia Konfederacji ultimatum.

a robią go tam, jak chcą


@camelinthejungle: Padły w tym wątku dwa takie teksty i Twój mi dał do myślenia. Mając władzę i robiąc to w ten sposób, to można dużo zdziałać, tak robił też pis, mając władzę naciskał/dawał warunki i politycy musieli się dostosować albo będzie źle. Dlatego wg mnie rozgrywanie konfy wykorzystując pozycję jest dla mnie nie fair.
@i-marszi: na miejscu Konfederacji poswieciłbym Bosaka bo mają rację że nikt ich szantażować nie będzie, po czym po odwołaniu Bosaka #!$%@?łbym Brauna mówiąc, że taki był ich pierwotny pomysł, ale nikt im nie bedzie mówił co i kiedy mają robić. Na pewno nie straciliby w twarzy w tej sytuacji, tylko jako-tako wyszli obronną ręką.
@i-marszi: koleś po wyborach wieszczy koniec jakiejś partii xd, zobaczymy za 4 lata czy wejdą czy nie XD już takie wypociny czytałem ze 3-4 lata temu że jak korwin wrócił to teraz będzie #!$%@? i na pewno drugi raz nie wejdą, a weszli i nawet wprowadzili więcej posłów niż poprzednio, przy obecnych wyborach wynik konfy zabiła frekwencja wyborcza, a straszenie kogoś marszałkiem z TVN to w ogóle jaja, prawda jest taka
@i-marszi: wykopki śmiały się ze stratega z Żoliborza, a sami sobie robią stratega z Mam Talent.
Można też stwierdzić, że Hołownia uratował Konfederację tym ultimatum, bo pozwala im odwlec w czasie jakieś decyzje co do Brauna i czekać aż wszystko przycichnie, pod przykrywką nieuginania się pod naciskiem.

tak, wiem - jestem symetrystą, ale to wręcz niebywałe jak większość politycznych wpisów w gorących prezentuje mentalność godną najtwardszych PiSiorów.
i to mi się podoba, cokolwiek by nie zrobili, to będzie źle. Trzeba dalej ich zapędzać w kozi róg, wstępnie do 4,76% proc. poparcia, a następnie, jak się uda, to postarać się o spadek poniżej 3 procent (żeby nie mieli subwencji).


@M4rcinS: jedyna możliwość, żeby tak spadły im notowania, to rozłam na mniejsze partyjki. Mają niemal cały elektorat szurowski, a to samo w sobie już dobre 3% wyborców.