Wpis z mikrobloga

Hej hej :) mam już swoją długo wyczekaną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szok bo #inpost #paczkomaty dostarczył mi pakę dzisiaj czyli w niedzielę, dzięki panie #kurier :D

Mój nadawca to niezły gagatek, zweryfikował się dzień po, a paczkę wysłał o 23.59 ostatniego dnia. Szacun i dzięki za ćwiczenie mojej cierpliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś najpierw byłam w sklepie i kupowałam marchewkę na rosół, szybkie zakupy i lecę po pakę. Ledwo ją niosłam taka ciężka, myślę sobie tyle pietruszki, akurat się przyda :)

No to otwieram... #pokapake
W środku wszystko ładnie zapakowane :) Ale miło :)
Ale ale!!! po kolei - najpierw trzeba kręcić #afera bo przetwory domowe w słoikach (ʘʘ) Aaaa jak to! Muszę teraz szukać jakiegoś wujka, którego nie lubię i spróbuję mu opchnąć #heheszki #afera2020 @EmiliaByun ()
A tak serio, to już otworzyłam jeden mniejszy słoik do obiadu i #wow to było dobre :) i nadal żyję :) Spokojnie, nie mam oporów co do takiego jedzenia :) Sam robiłeś czy ktoś?
No i podziwiam, że #sloiki dotarły w całości. Kurier rzucał, rzucał, ale nie dał rady pobić ()

W największych pakach były #puzzle x2 czyli moje ulubione #hobby relaksujące. Dzięki :) Szczególnie fajny ten z Art Collection. Żadnego żywego #koty #kitku nie mam, więc chociaż w takiej postaci będą u mnie.

Był też magnes ze Szczecina, bo zbieram różne magnesiki :) Dzięki :) Dodatkowo uświadomiłam sobie, że jeszcze nie byłam nigdy w #szczecin tylko czasem przejazdem pociągiem. Muszę to w takim razie kiedyś nadrobić. Pamiątkowa pocztówka będzie na pamiątkę tej wykopaki :D

No i do tego jak widać różne inne jedzenie...
Paprykarz XD
#herbata Remsey :D hmm coś mi się ona kojarzy z najlepsza #promocja #cebuladeals :) Na pewno zużyję, bo wzięłam tylko 5 xD
A te nudle to na wyprawę #karawaning się przydadzą :)
Dzięki @FacetTwojejMamy :)
Również życzę wszystkiego najwspanialszego, życzenia z listu były naprawdę ładne i głębokie :)
vivianka - Hej hej :) mam już swoją długo wyczekaną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Szok bo #i...

źródło: temp_file2814697447204030114

Pobierz
  • 5
@vivianka: 1. Jeśli chodzi o pakowanie prezentów. Pomogala mi różowa. Z pistoletem kleju na gorąco w dłoni, mierzyla do prezentów. Ma wprawę, te mniej ładnie to ja.
2. Mialem delikatny problem z weryfikacja paczki. Miała być bułka z masłem, wyszła polędwica wellington. I już zaczynałem się obawiać. A uwierz mi na słowo, że tak samo mocno jak Ty chciałaśotrzymać paczkę, ja chciałem żeby do Ciebie dotarła. Po weryfikacji, przyszedł czas na
  • 0
@FacetTwojejMamy :-D sałatka zjedzona, ogórek został jeszcze jeden, możesz powiedzieć babci, że było dobre :)
Nic nie szkodzi, że było późno nadane czy zweryfikowane, ale zawsze można się pośmiać z nadania minutę przed końcem czasu :)