Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #rozowepaski
Witam serdecznie,
jestem tu nowy i już mówię o co chodzi. Napiszę niedługo post w którym dokładnie wyjaśnię jak w moim 30-letnim życiu zmagałem się z przegrywem i odrzuceniem ze strony kobiet, oraz jak po dziesięciu latach rozkmin w końcu doszedłem o co chodzi w psychice kobiet, dzięki temu w kilka miesięcy zdobyłem dziewczynę, ale tylko po to, by udowodnić prawdziwość moich teorii. Z dziewczyną już nie jestem bo byłem z nią tylko po to, by zobaczyć jak to jest być w związku. Wróciła i tak na Ukrainę bo jej były chłopak z liceum został ranny. Już teraz wiem jak to jest i nie chce mi się za bardzo pajacować.
Po co tu piszesz, skoro my już to wszystko wiemy? No właśnie nie! Poczytałem tag #przegryw i piszecie rzeczy inne niż o których będę pisać. Po napisaniu tego posta usunę konto. Nie potrzebuję tu go posiadać. Chodzi mi tylko o małą edukację. Zobaczcie - wyzywacie tak zwane loszki od atencjuszek a sami szukacie atencji, co chwilę piszecie na tagu #chwalesie jaką zupę zjedliscie, że skończyliście inżynierkę, czy rozpiskę budżetu domowego na cały miesiąc z uwzględnieniem wydatków na antyperspiranty... Co jest kurła?? Ja nie chcę uczestniczyć w takim cyrku. Moje prywatne życie to moje prywatne życie, kilka osób które się nim interesuje dostaje info.
Z poważaniem dla wszystkich!
P.S. jeśli mój tekst pomoże choć JEDNEMU wykopkowi to będzie sukces!!!
  • 16
@kazimierzowie12: Nie wiem co napiszesz, ale generalnie z mojego doświadczenia rzeczy z psychologi ewolucyjnej i pick-up generalnie działają. To co kiedyś goście pisali na takich forach jak podrywaj.org działa. Kilka razy świadomie zastosowałem różne rzeczy, ale uważam to za niemoralne i też to się sprawdza raczej w strategiach krótkoterminowych.

Równolegle masz blackpilla który też jest prawdziwy aka jeśli nie jesteś conajmniej normie to nic ci nie pomoże.
Z absurdalnych rzeczy to kiedyś napisałem prosty poradnik o badboizmie który został wiadomo lekko wyśmiany bo wydawał się absurdalny. Później jak przespałem z dziewczyną z tego miejsca to zaczęla mi zarzucać, że może nie że ją wykorzystałem ale że no zachowywałem się jak w typ poradniku i cytuję:
"żaden facet nie wzbudził tak silnych emocji, jak ty".

Ale te wszystkie rzeczy świadomie porzuciłem bo uważam je za no wiedzę trochę będąc nerdem