Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ScarySlender: najlepszeeeee (ʘʘ) tylko jako bomer nie umiem się przestawić na współczesną wersje '00, czyli do tego jeszcze oversizeowa góra, jako dziecko lat 90 chcialabym do tego odkryty bruch i kolczyk w pępku XDDDDDDDDDD

a tak serio, to oprócz lat 00, to gen z modowo ma wyrabane na durne zasady debilnych stylistek/poradników telewizyjnych, że trzeba podkreślac kształty/zakrywać "makamenty", chodzić w fasonach dopasowanych do figury, kolorach do urody
@pieczony_szczur_z_ogniska Pochodzę z małego miasteczka w którym była podstawówka i gimnazjum, a czasy technikum to przeskok do miasta które liczy około 60k mieszkańców. Większa swoboda, nowi ludzie, nowe miejsca. Chodziłem do szkoły gdzie około 70% uczniów to dziewczyny, więc dla mnie dopiero się zaczęło życie ????
@szynszyla2018: uważasz że większość osób w Polsce jest za gruba, albo za chuda? Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale nawet za czasów technikum, na 10 dziewczyn to 2 miały parę kilo do zrzucenia i 1 była trochę za chuda, reszta miała normalne sylwetki i śmiało mogły chodzić w leginsach czy obcisłych topach