Wpis z mikrobloga

U mnie technikum to bbylo najwieksze wyjalowienie intelektualne w calej mojej historii. Absolutnie najgorsze 4 lata mojego zycia. Co prawda od 2 lat mam rowniez nieprawdopodobna #!$%@? ale przynajmniej mam wplyw na swoje zycie. Wtedy nie mialem.


@pieczony_szczur_z_ogniska: To jest akurat prawda, okres szkoły średniej ogólnie nie ważne jak się to nazywało technikum, liceum, zawodówka to był czas największego intelektualnego wyjałowienia ludzi. Jedną z najgorszych rzeczy było chyba to, że
  • Odpowiedz
Ta moda w dzisiejszych czasach to najgorsza od dawna xd


@ScarySlender: To jeszcze nic, pomyśl sobie teraz iż osoby/dziewczyny/kobiety ubierające się w ten sposób lub ogólnie ten modny który jest od 2-3 lat około krytykują mężczyzn, że się źle ubierają. Laski które zamiatają chodniki nogawkami a później siedzą w szkole lub pracy tak pół dnia, chodzące w nie szerokich a za dużych często męskich spodniach, jordanach, dunkach lub air forcach
  • Odpowiedz
@Mtsen: pamiętam połowę lat 00 z gimbazy, w porównaniu do dzisiaj to wtedy byla elegancja, można mówić o powrocie jakichś elementów mody z tamtego czasu, ale tak brzydko jak dzisiaj to nie było chyba nigdy, przejeżdżam czesto obok schroniska dla bezdomnych to widzę, że oni wygladaja schludniej niż większość nastolatków dzisiaj xd
  • Odpowiedz
@ScarySlender: chodzą tak bo chcą być wyjątkowe i pokazaj swój sprzeciw wobec mody i narzucanych trendow. Tylko ze względu na móżdżki wielkości orzeszka nie zauważyły że każda tak myśli i generalnie wyglądaja tak samo idąc za modą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz