Wpis z mikrobloga

#bekazpisu PIS: trzeba usunąć Hołownie, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun.
Koalicja: Bzdura, trudno, żeby Hołownia chodził za Braunem po sejmie i go pilnował całą dobę.

Też koalicja: trzeba usunąć Bosaka, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun. Przecież Bosak powinien chodzić za Braunem po sejmie i go pilnowac( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubię takiej jevanej hipokryzji. #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle


@gorzki99: nie tylko. Pozwolił Daunowi wygłaszać swój antysemicki manifest z mównicy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: "No i wracamy do dauna i glosowania w prezydium. Nie wiesz czy to co odwalil zasluguje na kare? SERIO? "

Ale czy Bosak zagłosował przeciwko? Nie. Ale tego już nie dostrzegasz.

Bosak dobrze wiedział, że to co odwalil Braun zasługuje na karę. Dlatego nie zagłosował
  • Odpowiedz
A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna".


@gorzki99: przecież dobrze zrobił. To dotyczy człowieka z jego środowiska więc wstrzymał się aby pozostać beztronnym i to INNI ocenili zachowanie wariata. Jak dla mnie nie ma tu zupełnie nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: XDDD dauna to chyba ty masz gościu, tak krzyczeli o tej demokracji i nagle nie może zagłosować tak jak chce? to jest ta demokracja czy za nieprawomyślność
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Jak mógł pozostać bezstronny w takiej sytuacji xD tutaj nie ma czegoś pomiedzy, popełnił przestepstwo, naraził zdrowie ludzi i skompromitował polski sejm. #!$%@? od słuszności jego poglądu na świeczkę, ktora mógł po prpstu zdmuchnac i stanąć przy niej w ramach protestu. Nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia albo sie dementuje tego szaleńca albo popiera takie barbarzynstwo
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: A, czyli kara za "nieprawomyślne" głosowanie Bosaka?

Kto to, #!$%@?, plusuje XD
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: ale fikołek. Przecież hejt na bosaka zaczął się pięć minut po akcji z gaśnica xD
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata:

Też koalicja: trzeba usunąć Bosaka, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun. Przecież Bosak powinien chodzić za Braunem po sejmie i go pilnowac


Bosak ma być usunięty za to, że nie wyrzucili Brauna z klubu, co pokazuje, że ta akcja Brauna jest na rękę konfederacji, pomimo, że mówią odwrotnie.
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna".


@gorzki99: zanim ty i blisko pol tysiaca innych wykopkow będziecie pouczać ludzi jak czytać ze zrozumieniem, wiedz, że Bosak nie głosował podczas prezydium sejmu ws Brauna, bo wtrzymal się od głosu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata: za to co Daun #!$%@?ł to mogą być realne skutki w postaci kary pozbawienia wolności i to nawet nie w zawieszeniu. A Bosak zawiódł, bo najpierw wpuścił go na mównicę bezpośrednio po tym zajściu pozwalając, by dalej wygłaszał publicznie swoje posrane dyrdymały, a potem jak przyszło do rozliczenia go z jego "happeningu" to przedłożył interesy partyjne nad polską racją stanu.

Wiesz jak trudno jest taki antysemicki wybryk teraz odlepić
  • Odpowiedz
@japycz:

nie wiem. A wiesz dlaczego? Bo nie było rozmowy z nim a decyzja została podjęta pod wpływem emocji.


No patrz a ja wiem. Napierdzielanie gasnica na lewo i prawo po wszystkich wokol zasluguje na kare. I nie musze byc guru i wiedziec wszystko. Jazda z 5 promilami nie zaluguje na kare? Jaki ja jesteem zajebisty ze wiem ze tak. Inni mog miec
  • Odpowiedz
Ale czy Bosak zagłosował przeciwko? Nie. Ale tego już nie dostrzegasz.


Bosak dobrze wiedział, że to co odwalil Braun zasługuje na karę. Dlatego nie zagłosował przeciwko.


Jednocześnie nie zagłosował też za bo jak sam napisałeś:


"Bo
  • Odpowiedz
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: Ja #!$%@?, oni są razem liderami jednej partii, nad czym się tutaj jeszcze rozwodzić XD?
  • Odpowiedz