Wpis z mikrobloga

#bekazpisu PIS: trzeba usunąć Hołownie, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun.
Koalicja: Bzdura, trudno, żeby Hołownia chodził za Braunem po sejmie i go pilnował całą dobę.

Też koalicja: trzeba usunąć Bosaka, bo to on ponosi winę za to co zrobił Braun. Przecież Bosak powinien chodzić za Braunem po sejmie i go pilnowac( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubię takiej jevanej hipokryzji. #polityka
  • 50
Ja #!$%@?, oni są razem liderami jednej partii, nad czym się tutaj jeszcze rozwodzić XD?


@AustinTarrou: Ja #!$%@?. A Ty w tym czasie naucz sie zytac ze rozumieiem. Tylko zrob to szybko ebym sie przy tym #!$%@? nie zajechal.
poczytaj jesce raz co znaczy wstrzymanie sie od glosu.


@gorzki99: drogi wykopku, regulamin sejmu to bardzo ciekawa lektura, dowiesz się z niej, że w prezydium sejmu decyzje podejmuje się "większością glosow", podpowiem tylko, że większość glosow nazywana jest często "zwykła większością glosow", czyli taka, w której nie bierze się pod uwagę wstrzymujacych się (rozroznienie jest istotne, bo masz tez bezwzględna i tam wstrzymanie się od głosu oznacza de facto głosowanie przeciw),
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: Czy tylko ja twierdzę, że wywieranie presji na polityku za to jak głosowal jest #!$%@? i podpada o praktyki KRLD? zabrać immunitetu wszystkim politykom nie chcą właśnie pod
Bosak nie jest hejtowany za to co zrobil daun. Bosak jest grilowany za to co zrobil bosak. A dokladniej (bo nigdy na to nie wpadniesz) za to jak zaglosowal w glosowaniu prezydium "czy ukarac dauna". Tylko tyle. Sam na siebie ukrecil bat.


@gorzki99: kłamstwo. Lewacy z Żukowską na czele jawnie trąbili z mównicy sejmowej, że chcą wykopać Bosaka tylko dlatego, że jest z konfederacji (podając jako argument że "sobie nie poradził
Jaki ja jesteem zajebisty ze wiem ze tak. Inni mog miec obiekcje.


@gorzki99: nooo jesteś zajebisty

No patrz a ja wiem. Napierdzielanie gasnica na lewo i prawo po wszystkich wokol zasluguje na kare. I nie musze byc guru i wiedziec wszystko. Jazda z 5 promilami nie zaluguje na kare?


@gorzki99: no popatrz, a jednak sądy zamiast na podstawie zeznań policjanta dowalić 25k kary i zawiasy na 2 lata to jednak
Jak mógł pozostać bezstronny w takiej sytuacji xD


@Piks0n: miał konflikt interesów - swoja partia lub poparcie sprawiedliwości. Był uczciwy więc powiedział żeby inni zdecydowali bez jego udziału. To jest bardzo uczciwe podejście i oby więcej osób w przypadku konfliktu interesów tak się zachowywalo.

Po prostu sam masz konflikt interesów(nienawiść do tej konkretnej partii) i to przez jego pryzmat oceniasz to zachowanie. Ja osobiście głosowałem na platformę i oceniam to zachowanie
jak zaglosowal w glosowaniu prezydium


@gorzki99: To teraz będą usuwać ze stanowisk za głosowanie według własnego widzimisię? To są te nowe standardy? To każdy ma głosować tak samo, bo wypad?
@zgubiles_sie_jelonku: Drogi wykopku jakbys czytal ze zrozumieniem to bys wylapal o co chodzi. NIe chodzi o to czy glos bosaka cos zmienil czy nie. Chodzi o sam fakt jak glosowal.

Tlumaczylem juz - nieprzypadkiem witek dostala bana na prezydium. Bo stwierdzono ze jej zachowanie nie licuje z powaga prezydium. Poslowie stwierdzili ze prezydium musi reprezenttowac pewne wartosci. Ona ich nie reprezentuje wiec dostala bana. Zle Ci z tym ze itek dostala