Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka szkole tanca dla doroslych polecacie we wroclawiu? Totalny poczatkujacy, taniec w parach mnie interesuje zeby sie otrzaskac. Uprzedzajac pytania, nie ide tam na flirt xd
#wroclaw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Polecam szkole tańca Almara, są organizowane grupy dla singli tańca Discofox, tylko tak jak mówi przedmówca zazwyczaj jest tam więcej facetów. Polecam instruktora Andrzeja, ja byłem mega drewnem jeśli chodzi o taniec a teraz dobrze sobie radzę na parkiecie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: polecam użytkowy w nolimits, jeżeli będzie za proste lub nudne to polecam salsę kubańską w just move. Od nowego roku rusza kilka kursów. Just move ma fajną atmosferę, jest bardziej kameralna. Odradziłbym La Rosa Negra i bachiate na start.
  • Odpowiedz