Wpis z mikrobloga

Podjąłem decyzję. jestem singlem, zarabiam najniższą i postanowiłem się wyprowadzić. Wolę już jeść suchy chleb niż dalej znosić te niewolę, w jakiej się znajduję. Chce poczuć wolność, mam dość.
#przegryw #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@h-f-h-f mama i jej walnięty partner, który ma problem nawet o to, że zapalam światełko w kiblu w nocy i mu w oczka świeci, mimo, że jutro niedziela. Obecnie i tak się czuję jak obcy w tym mieszkaniu, a chciałbym w końcu poczuć że mam swoje 4 ściany. Wariat mi zamek w drzwiach nawet rozkręcił jak zamykałem się u siebie w pokoju, więc mam totalne 0 prywatności xd
  • Odpowiedz
  • 1
Ciężko jest mieszkać samemu. Duże koszta, podwyżki, inflacja. Pamiętaj o tym bo prawdopodobnie będziesz musiał weekendowo chodzić do pracy.
  • Odpowiedz
@SkopconyKapciu13 chory na łeb typo, dawaj s jakiś pokój w wynajmie, gorzej nie będzie, jedynki nie są tanie, ale jak zarabiasz, to będzie cie stać. Inna sprawa, że niejeden tutaj by już pierdział w pasiak na 25 albo dożywociu, mieszkanie z takimi #!$%@? psuje głowę.
Ale zupełnie sam raczej kwadratu nie wynajmiesz, bo ceny są z kosmosu.
  • Odpowiedz
@SkopconyKapciu13 znajdź jakąś dobrą agencję pracy (swego czasu chyba OTTO była dobra) i jedź do Holandii albo Niemiec.

Początek będzie ciężka lekcja. Mieszkanie z patologią, bojki na chacie, kradzieże. Odłóż szybko kasę i wynajmij jak najszybciej kawalerek albo pokój z kimś normalniejszym. Po roku stwierdzisz że to była najlepsza decyzja w życiu.
  • Odpowiedz