Wpis z mikrobloga

Zawsze jak mam iść do X-18 to mnie szlag trafia. Dobra tam snorki, poltergeisty jeden #!$%@?. Ale potem muszę ubić tego #!$%@? i wtedy zawsze stres 200 i serce bije jak młot. A i tak akurat w tej części aż taki niebezpieczny nie jest, nawet nie może wyjść poza te drzwi.

A potem wiadomo z górki, pyrogeist, potem użeranie się z wojskowymi, spieprzanie do Sidorowicza i bronienie wioski przed najemnikami. Teraz przystanąłem we wiosce kotów bo nie chcę się użerać z pijawkami idąc do Barmana.

#stalker
supra107 - Zawsze jak mam iść do X-18 to mnie szlag trafia. Dobra tam snorki, polterg...

źródło: 2023-12-16_22-40-14

Pobierz
  • 14
  • 1
@DalaCiLama: Ale mimo wszystko działa na psychę. On sobie zaczyna łazić zanim dojdziesz do tamtego pomieszczenia i słychać takie ŁUP ŁUP jak chodzi i trzęsie ci się ekran, a w X-18 to oczywiście ciemno jak w dupie u murzyna, i myślisz sobie a co jeśli stamtąd jakimś cudem wyjdzie i teraz musisz z tym #!$%@? się użerać w tych ciasnych ciemnych korytarzach?

Potem oczywiście już musisz tam zejść i go ubić
  • 1
@FilipWWL: Nibyolbrzym. Pojawia się sporadycznie. Najpierw w X-18, chroni kodu do kolejnego piętra, potem w tunelach wychodząc z X-16, i w Prypeci na stadionie są trzy. No i czasami sam się spawnuje na niektórych mapach.
@supra107: przecież nibyolbrzym w cieniu jest cienki jak sik węża, tam snorki są dużo gorsze w x-18 bo są szybkie, mocne i wyskakują na ciebie w miejscach gdzie jesteś otoczony spalaczami i czasami jedyne co możesz zrobić to stać jak #!$%@? i go tłuc nożem bo nie masz nawet miejsca żeby zrobić unik przed jego ciosem
  • 0
@EissIckedouw: Miałem ją, ale zamiast tego walnąłem z VOGa a potem z kałacha dokończyłem robotę. Potem wziąłem tamtą co leżała w tym pomieszczeniu i zabrałem tylko amunicję. Ostatecznie wróciłem z nią do Kordonu i tam odłożyłem żeby nie ciążyła.
@supra107: ehhh, pamiętam moje pierwsze przejście w x18, jak wchodze do tego magazynu a on na mnie szarżuje #!$%@? wielka głowa na nogach co drze #!$%@?, ja przerażony uciekam i nagle mam slowa, odwaracam się i #!$%@? cały magazynek na ślepo w pysk. Ehhh takie emocje piękne wspomnienia ()