Aktywne Wpisy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

stndix +105
#budownictwo #prl #ciekawostki
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
nie wiem czy zwróciliście kiedyś uwagę, ale w Polsce w latach 80, w gospodarce wiecznych niedoborów negatywy z produkcji różnych blaszanych rzeczy "od sztancy" miały bardzo często zastosowanie jako elementy dekoracyjne w budownictwie, szczególnie przy ogrodzeniach. Sam zwróciłem na to uwagę niedawno (kupiłem dom z ogrodzeniem, które było z negatywu - jak się później dowiedziałem - jakiegoś elementu karoserii od FSC Żuka) i
źródło: image
Pobierz




wie ktos jak tu wyglada sytuacja z długiem odnosnie mieszkania komunalnego? bo juz sie spory dług przez te lata uzbierał a pieniendzy jak nie ma... tak chyba nie bedzie
co jakis czas jakis nowy komornik i tak sie zastanawiam kiedy tu ktos podbije do drzwi i bedzie pukał z nakazem sądowym odnosnie eksmisji? albo zabierania rzeczy z domu
#prawo
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Oby jak najszybciej (ʘ‿ʘ), splacaj swoje dlugi