Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że tagowi spadkowicze mają 100% racji i doskonale wie to rozgarnięta cześć deweloperki, która natychmiast interweniuje. Załamanie sprzedaży w 2022? BK2%. Widmo wymuszonej sprzedaży i załamania spekulacji? Wakajki kredytowe.

Nawet teraz jak już wszystko zmierzało do srogiej korekty potrafili przekabacić nowego ministra rozwoju, który w tydzień cudownie zmienił poglądy o 180 stopni i już uważa, że nie no rynek stanie, sypać trzeba XD

Tyle o tym lobby wiatrakowym. W dupie mam te wiatraki, wygońcie z sejmu tych lobbystów od deweloperów XD

#nieruchomosci #ekonomia #gosspodarka #wkpinvestments
  • 5
@mickpl: micki mam pomysł potrzebuję lobbysty, że dla każdego kto #!$%@? 250g białka, należy się 2k julek do zapłodnienia, demografia skoczy, chłopy poruchają, same plusy, dawaj zakłądamy stowarzyszenie i bedziem lobbować u ministra rodziny... XD
będzie krecha z KPO 0% byle kwadrat był eko friendly z niemieckiej cegły lub z pompą ciepła i fotowoltaiką


@statystyczny_yt: a ktokolwiek buduje takie mieszkania? Może pojedyncze osoby jakieś domy ale o blokach to nie słyszałem.