Wpis z mikrobloga

Zdumiewające jest to jaki wpływ na odbiór osoby potrafi mieć #famemma

Weźmy takiego Sylwestra #wardega
Nigdy go jakoś specjalnie nie śledziłem. W mojej świadomości istniał jako góść któremu w życiu wyszło, nakręca filmiki które klikają się na świecie, ma zlecenia w bollywood, jeździ po świecie. Generalnie wygryw z którym się wszyscy liczą i top na scenie #polskiyoutube który zajął się commentery bo jak to Bonus Bgc zwykł mówić „oni już nic nie musi, on może” .
Sylwek wchodzi we freaki

I cały czar prysł XD

Aktualnie Sylwek jest dla mnie kulawym zwyrolem który potyka się o własne nogi a w wolnej chwili próbuje wywąchać z fotela resztki pierdów Fagaty o którą tak nieporadnie zabiegał na pamiętnym live XD Człowiek fałszywy, zakompleksiony który za wszelką cenę próbuje przypodobać się wszystkim w koło. Fagata a czy ja jestem zadbany? No ludzie XD
Dekadentzplazy_Omaha - Zdumiewające jest to jaki wpływ na odbiór osoby potrafi mieć #...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Dekadent_z_plazy_Omaha: Wystarczyło posiedzieć chwile na jakimkolwiek live od niego i nie być ślepym, 14 letnim fanboyem żeby to zobaczyć. Wychodził tam z niego prawdziwy zwyrol i hipokryta. Live zresztą zawsze był jego słabą stroną, bo nie miał scenariusza napisanego musiał myśleć jak mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
góść któremu w życiu wyszło, nakręca filmiki które klikają się na świecie, ma zlecenia w bollywood, jeździ po świecie. Generalnie wygryw z którym się wszyscy liczą i top na scenie #polskiyoutube który zajął się commentery bo jak to Bonus Bgc zwykł mówić „oni już nic nie musi, on może


@Dekadent_z_plazy_Omaha: proste fakty
  • Odpowiedz
@Bojla: Ci fanboye różnych kanałów, to jest już jakiś problem - tak na prawdę nie różnią się tak wiele np, od emerytów słuchających Rydzyka itp, sekciarstwo, nie można skrytykować ich idola. Żadną wiedzą ten Wardęga nie imponuje, jak i większość kanałów na yt. Wardega np, jak ostatnio robił te swoje przewidywania co do walki, to nie właściwie użył powiedzenia - związku frazeologicznego "Pyrrusowe zwycięstwo" Po prostu nauczył się tak jakiegoś
  • Odpowiedz