Wpis z mikrobloga

@Jariii: A szary człowiek jak był bity w dupę tak dalej jest bity. Wszystko co przytoczyłeś to takie michałki, bez znaczenia dla życia zwykłego człowieka, tylko żeby antypisowscy platformiarze poczuli się lepiej. Taka gra na emocjach. Nic więcej.
  • Odpowiedz
@Jah00: KPO, ceny energii i nawet in vitro mają znaczenie dla przeciętnych ludzi

Komisja Smoleńska to też jeden z najohydniejszych bytów, przez 8 lat kreująca konflikt w społeczeństwie na życzenie partii

Ja wiem, że niektórzy konfederaści oczekują przewrócenia porządku prawnego w kraju, ale na szczęście takie osoby nie mają dostępu do rządzenia
  • Odpowiedz
  • 1
@colliee Masz racje, kpo na pewno ma znaczenie dla przecietnych ludzi. W końcu ktoś to będzie musiał splacać. Na pewno nie bedzie to robić ani pis ani po.

Unia ma dobre serduszko i dba o dobro obywateli, bezinteresownie xD
  • Odpowiedz
KPO, ceny energii i nawet in vitro mają znaczenie dla przeciętnych ludzi


@colliee:

zatrzymanie nagłego skoku cen prądu po nowym roku to coś co nie ma wpływu na
  • Odpowiedz
@Jariii: jak was obchodzą jakieś Gossy, Nowaki czy jakie uroczystości policja obstawia to dla was nie ma ratunku. 95% polaków ma te fakty po prostu w dupie. To mają być konkrety dla obywateli?
  • Odpowiedz
@Jah00: jak dla Ciebie kilkadziesiąt baniek z UE nie mają wpływu na szarego człowieka, albo odwołanie kurator z małopolski która zatruwała życie w krakowskich szkołach to ja nie mam pytan
  • Odpowiedz
KPO jest pożyczką, którą będziecie spłacać wy oraz następne pokolenie. Ta pożyczka ma być przeznaczona na "cele klimatyczne",


@Jah00: weź daj na wstrzymanie z tymi kłamstwami bo zaraz się rozpłaszczysz. Cześć z KPO to pożyczka na niskim oprocentowaniu, a kilkadziesiąt miliardów to dotacja. Nie jest na cele klimatyczne tylko na plan odbudowy gospodarki po covidze, plany KPO robiło każde państwo z osobna (u nas rękoma PiS) i UE je tylko
  • Odpowiedz
Nie no musicie być trochę mądrzejsi, bo inaczej władza będzie was dalej oszukiwać. KPO jest pożyczką, którą będziecie spłacać wy oraz następne pokolenie.


@Jah00: pierwsze zdania i już nawet nie chce mi się czytać dalej tego komentarza. Inwestycje w Europie opierają się głównie na wygenerowanym pieniądzu. Jeśli uważasz, że KPO jak tak bardzo niekorzystne warunki kredytowania to mogę się u ciebie zapożyczyć na warunkach pożyczki KPO na dowolną kwotę :
  • Odpowiedz
Miliony Polaków głosowało


@hansschrodinger: miliony polaków nawet samy nie wiedziały na kogo głosowało. To wielkie zdziwienie głosujących na Hołownię że jest w koalicji z Tuskiem mówi samo za siebie.
  • Odpowiedz
@Jah00: Ale dostałeś inne pytanie. Stwierdziłeś że zamrożenie cen prądu to coś nieistotnego, spytałem czy na prawdę to coś co by nie zrobiło różnicy. Ja nie pytałem o to czy przyczyna wzrostu cen jest ideologicznie poprawna, tylko czy obywatel by był dotknięty wzrostem cen. A przedłużenie zamrożenia tak czy siak musiałby wprowadzić PiS gdyby wygrał wybory.
  • Odpowiedz
jak dla Ciebie kilkadziesiąt baniek z UE nie mają wpływu na szarego człowieka, albo odwołanie kurator z małopolski która zatruwała życie w krakowskich szkołach to ja nie mam pytan


@Gluptaki: Oczywiście, że nie ma. PKB Polski to 3 biliony zł rocznie, kilkadziesiąt milionów (nawet nie miliardów) to są kompletne grosze w skali gospodarki, poza tym to pożyczka, nie darowizna, już zapomniałeś? Co do decyzji kadrowych to zawsze ktoś będzie narzekać,
  • Odpowiedz
pierwsze zdania i już nawet nie chce mi się czytać dalej tego komentarza.


@colliee: Boisz się prawdy?

Inwestycje w Europie opierają się głównie na wygenerowanym
  • Odpowiedz
spytałem czy na prawdę to coś co by nie zrobiło różnicy


@KubaGrom: Odpowiedziałem. Sumarycznie nie zrobiłoby to i nie zrobi żadnej różnicy, bo za gaz, węgiel i inne źródła energii cały czas Polska musi zapłacić dokładnie tyle samo, a Polska ma tyle co w swoim PKB. Obce kraje nam tego nie fundują. Naprawdę nie musisz mi wierzyć, wystarczy że uwierzysz matematyce.
  • Odpowiedz