Wpis z mikrobloga

#pokazkota #dziarskikacperek Robili patologie, trzeba im zalozyc niebieska karte. Jakis czas temu zmowilem smille w puszkach na probe, jestem zaskoczony jakoscia tej karmy. Teraz chyba bede zmienial zooplusa na bitibe, wiem ze to jedno i to samo, ale po co przeplacac i czekac na pseudopromocje. Straszny syf z tego zooplusa sie zrobil, w ogole mocno karma podrozala w xiagu 2 lat :(
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Robili patologie, trzeba im zalozyc niebie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
@ElLama ja znam, kupuje wszystkie te markowe. Wlasciwie to mieszam firmy, co by im sie smaki nie nudzily. Animonda wlurza mnie swoja konsystencja i tluszczu duzo zbiera sie na dnie, lepiej to wygladalo w przypadku smilli. Aktualnie u mnie jedza feringe, grau rossies farm i wlasnie smille, ogolnie rossies farm tez mnie fajnie zaskoczyla
@Lujdziarski: zamawiam każdego miesiąca z zooplusa to jak już są jakieś opóźnienia to zwykle dzien-dwa. W przypadku większej ilości dni to dają info no i te większe opóźnienia to zwykle w jakiś okresach świątecznych albo przy większych scampromocjach to w takim czasie można im jeszcze wybaczyć.
Smilla w niektórych smakach też ma strasznie dużo tłuszczu na dnie, a do pakietu z feringą i grau polecam jeszcze MAC's
@fuurin: Macsa też znam, ale Bero nie lubi, za sztywna i chyba za twarda dla niego była, 10 czy 12 puszek jak miałem to część oddałem, a częścią karmiłem 2 bezdomne koty na wsi u babci jak byłem :P
@Lujdziarski: Dużo od smaku zależy. Mi ostatnio feringa się trafiła jakaś twarda i sucha, muszę dodawać odrobinę wody do niej, żeby koty chciały jeść. Smilla tak samo, niektóre smaki są twarde i widać, że dużo ludzi ich unika, bo zawsze te smaki są albo parę zł tańsze albo je wpychają do scamowego pakietu mieszanego xD