Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki jest sens w dzisiejszych czasach wchodzenia w stałe związki relacje typu małżeństwo. Jesteś z jedną osoba np przez 20 lat a potem dowiaduejsz się że ktoś cię zdradził i bum zrywamy I stajemy się wrogami, przecież prawie kazdy związek się kończy. Monogamia zanika coraz bardziej aż strach pomyśleć co będzie za 100 lat. Ja nie widzę sensu w relacjach długotrwałych ile to razy było ze żona zdradziła abo mąż, albo że ze sobą razem biją się zdradzają a nadal są ze sobą i jaki to ma sens wiele takich toksycznych związków jest. Ja np wolę się z kimś przyjaźnic/fwb nic przyklejać do kogoś. Nie rozumiem też tego dlaczego większość ludzi ma jakąś urazę do kawalerów to że ktoś lubi być sam to znaczy że jest chory jakiś psychicznie czy jest homo? Stałe związki nie mają sensu zbytnio to bardziej jest z przymusu np ktoś nie lubi byś samemu/ mieszkać samemu. Przykład mąż ma wypadek samochodowy i trafia do szpitala żona go zostawia i idzie się #!$%@?ć z innym xd a biedny naiwny chłopczyk który powierzył siebie i swoją ufność obcemu człowiekowi nagle stoi przed prawdą jaka ujrzał. Praktycznie każde stałe związki są toksyczne

#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Jesteś z jedną osoba np przez 20 lat a potem dowiaduejsz się że ktoś cię zdradził i bum zrywamy I stajemy się wrogami

@mirko_anonim: dios mio, co za logika.
Nie warto żyć bo na koniec i tak się umrze, c'nie?

Długotrwały, oparty na miłości, przyjaźni i zaufaniu związek jest jedną z najlepszych rzeczy jaka może nas spotkać w tej podróży którą nazywamy życiem.
O jakiś urazach do kawalerów czy nawet panien
@mirko_anonim: carpe diem, nihilizmowi mówimy nie. Jak 20 lat byli bardziej szczęśliwi niż bez siebie to i tak wygryw. Pojęcie małżeństwa i konkubinatu zostało przedefiniowane - małżeństwo nie oznacza dozgonnego układu, konkubinat nie oznacza braku zobowiązań, płodzenie dzieci i zostanie rodzicem to już niemal subkultura, większość to dink z kotem albo psem.
Piszę o swojej bańce.
Ja nie widzę sensu w relacjach długotrwałych ile to razy było ze żona zdradziła abo mąż, albo że ze sobą razem biją się zdradzają


@mirko_anonim: Ojeju jeju z takim podejściem jaki jest sens żyć, skoro jest to niemal 100% pewne że nawet jak wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi by się ułożyły pozytywnie to i tak spotka Cię niejedna przykrość, a na końcu i tak do piachu lecisz?

Wszystko kwestią rachunku
@thorgoth: a ja właśnie słyszałem nie raz. Np taki Kaczyński koleś jest sam i większość się orzypeirdala do niego że jakiś gej albo nie wiadomo co wtf..wiele jest powodów dlaczego ktoś nie jest w stałym związku