Wpis z mikrobloga

@OldBull: pad działa, ale nie potrafię za nic zmusić ac2 do tego, aby były ustawienia z ps3/ps4. Cały czas przerzuca na ustawienia z Xboxa. Próbowałem zarówno przez steam, jak i przez ds4. Może przed świętami pokombinuje, co by na święta miałem co robić :D

Może nawet bym nagral moje nieudolne granie :D
Stary dziad naoglądał się filmików na jutubie z budowania bazy i kupił sobie factorio. Dokąd ten świat zmierza?


@G06DbT: imo najlepiej nie oglądać filmików, największy fun jest z samodzielnego rozwiązywania pierwszych złożonych problemów. Potem wbija się w space exploration 200h i tez jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie ma tego co przy pierwszym przejściu gołej podstawki
@G06DbT to jest gra typu milion rzeczy ważnych do zrobienia, by nie #!$%@?ło aktualne działająca infrastruktura a jeszcze trzeba się rozwijać, jeśli nie odpadniesz po 20 min jak najsłabsi zawodnicy będziesz się na spokojnie rozwijał do momentu "ło panie nastepne co mam do zrobienia wymaga tye #!$%@?" i bedziesz prokrastynować przez naście godzin bez sensu, ale spokojnie podziel proces na wiele mniejszych zadań i pójdzie,

Jak za te średnio 80h skończysz pierwszy