Wpis z mikrobloga

#skwierzyna #komisarzflak #afera #zwiazki #seks #p0lka #brazylia #kolumbia #podroze #wenezuela #amerykapoludniowa #bekazwykopkow #pieknokobiet

Jesli tak wygladaja rakiety 9 nad Wisla ...czy nawet 9.5/10 , nie mam pytan...

Blogslawieni, ktorzy zwiedzali ameryke poludniowa i zaliczali latynoskie rakiety... Chyba w takim razie czas juz umierac...bylem widzialem robilem.. nic lepszego juz chyba mnie w zyciu pod tym wzgledem moze nie spotkac...

Ogien dla oka i ogien w lozku potrafia tam robic piatki albo szostki... A gdzie dop 7 albo 8... 9 to zazwyczaj konczy sie zawalem serca..

Ci ktorzy tam byli, wiedza ze brazylia czy inna wenezuela lub niekt czesci argentyny #!$%@? skale totalnie, i po prostu nie ma lipy.. A kto byl w tsmtejszych klubach nocnych, ten afere na wypok peel lub pl kobiety w realu tratktuje niczym... plac zabaw dla 5 latkow lub dom spokojnej starosci dla schorowanych ludzi...

Nie zapraszam do dyskusji, bo 99% wypoku nie ma nawet takiej wyobrazni ... nie piszac juz ze nawet wiedzy, zeby choc sprobowac zrozumiec o czy tu pisze...
dcom - #skwierzyna #komisarzflak #afera  #zwiazki #seks #p0lka #brazylia #kolumbia #p...

źródło: temp_file7532731453934822390

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@dcom: Tu minusy. Napisz coś konkretnego, a nie "kuwa, wy to nawet nie wiecie że nie wiecie". Zdjęcie, jak już ktoś napisał, nie przedstawia 9/10 (kobieta ładna oczywiście, ale jeżeli to ma być ten "inny standard" to XD).
  • Odpowiedz
Ci ktorzy tam byli, wiedza ze brazylia czy inna wenezuela lub niekt czesci argentyny #!$%@? skale totalnie, i po prostu nie ma lipy.. A kto byl w tsmtejszych klubach nocnych, ten afere na wypok peel lub pl kobiety w realu tratktuje niczym... plac zabaw dla 5 latkow lub dom spokojnej starosci dla schorowanych ludzi...


@dcom: Jesli piszesz na powaznie, to dwie kwestie:
1. Pytanie na ile to co sie dzieje
  • Odpowiedz
Chyba w takim razie czas juz umierac...bylem widzialem robilem.. nic lepszego juz chyba mnie w zyciu pod tym wzgledem moze nie spotkac...


@dcom: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahhaahahhaah incelu :))))))))
  • Odpowiedz
@dcom: koleś żal ci dupe ściska a nie xD blondi z filmiku jest normalną, szczupłą polską kobietą, następny spermiarz, ktoy na oczy nie widział gołej laski a się wypowiada o czymś, o czym nie ma pojęcia xD
  • Odpowiedz