Wpis z mikrobloga

#skwierzyna #komisarzflak #afera #zwiazki #seks #p0lka #brazylia #kolumbia #podroze #wenezuela #amerykapoludniowa #bekazwykopkow #pieknokobiet

Jesli tak wygladaja rakiety 9 nad Wisla ...czy nawet 9.5/10 , nie mam pytan...

Blogslawieni, ktorzy zwiedzali ameryke poludniowa i zaliczali latynoskie rakiety... Chyba w takim razie czas juz umierac...bylem widzialem robilem.. nic lepszego juz chyba mnie w zyciu pod tym wzgledem moze nie spotkac...

Ogien dla oka i ogien w lozku potrafia tam robic piatki albo szostki... A gdzie dop 7 albo 8... 9 to zazwyczaj konczy sie zawalem serca..

Ci ktorzy tam byli, wiedza ze brazylia czy inna wenezuela lub niekt czesci argentyny #!$%@? skale totalnie, i po prostu nie ma lipy.. A kto byl w tsmtejszych klubach nocnych, ten afere na wypok peel lub pl kobiety w realu tratktuje niczym... plac zabaw dla 5 latkow lub dom spokojnej starosci dla schorowanych ludzi...

Nie zapraszam do dyskusji, bo 99% wypoku nie ma nawet takiej wyobrazni ... nie piszac juz ze nawet wiedzy, zeby choc sprobowac zrozumiec o czy tu pisze...
dcom - #skwierzyna #komisarzflak #afera  #zwiazki #seks #p0lka #brazylia #kolumbia #p...

źródło: temp_file7532731453934822390

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@dcom: a daj spokój, kilku typów tutaj przekonywało dzisiaj, że facet prawdopodobnie straci prace za to co zrobił (czyli uprawiał seks w innej konfiguracji niż na misjonarza przy zgaszonym świetle xDDD)

P.S. ale Kasię to ty szanuj, dla mnie jest ekstraklasa
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: policjant jako funkcjonariusz państwa powinien godnie reprezentować je na służbie i poza nią. Wywalić go pewnie nie wywalą, ale nagane może dostać (po czym przełożony mu z uśmiechem powie "Nice" #pdk xD).
  • Odpowiedz
@dcom: dziękuję... za tę garść bezcennych wskazówek... twoje niezrównane doświadczenia będą mi drogowskazem i przewodnikiem... zaprawdę osiągnąłeś stan metapoznania... nie dla ciebie już bratanie się z wykopkowym pospólstwem... chwała ci i cześć...
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Przeczytaj całe zdanie xD

Pan komisarz Flak to mógłby być brany na dwa baty przez dwóch rosłych murzynów o ile nikt by się o tym nie dowiedział, to by nie naruszał na szwank dobrego imienia formacji (o ile ta jeszcze jakoś ma). Nie wiem co tu takiego trudnego do zrozumienia lol
  • Odpowiedz
@dcom: ty sie chwalisz czy żalisz? skoro tak zajebiście to czemu teraz w piątek nie walisz jakieś mamasity? Byłem w Hiszpanii i tam dupy są spoko, uśmiechnięte, ładne, zagadują, ale tam całe życie jest inne takie weselsze.

A taka Kasia na polskie standardy jest b spoko. Lubi się bawić i nie ma kija w dupie

@ThomasPol niczym nie róźnicie sie od p0lek co im czarny pały w głowach xD
  • Odpowiedz
Jakie znaczenie to ma w kontekście tego, czy wypłynięcie seksfilmu może się negatywnie odbić na karierze zawodowej policjanta?


@Anthermil: Takie, że poruszamy się w obszarze Twojej wyobraźni, a fakty są takie że:
- na nagraniu nie widać żadnego policjanta,
- na podstawie tych nagrań nikomu nie grożą żadne konsekwencje zawodowe.
  • Odpowiedz