Wpis z mikrobloga

Wczorajsza sytuacja na tinderze. Piszę z laską, zainteresowana, fajnie, gadamy, ale od razu wyskakuje z pytaniem czym się zajmuję. No to jej mówię, że kiedyś pracowałem w korpo jako analityk, ale zmieniłem branżę i teraz jest ekstra. Znowu dopytuje co takiego robie. No to pytam jej czy na serio to jest najważniejsze w początkowej rozmowie? A ona, ze tak, bo w ten sposób można się czegoś dowiedzieć o życiu innych ludzi. Powiedziałem zatem, że obecnie zajmuję się robieniem mebli.
Usunęła parę xD Nie zdążyłem powiedzieć ile zarabiam, bo pewnie miałbym #!$%@? na utrzymaniu ;/

#tinder #p0lka #julka
  • 51
@Nie_bede_mial_zony mądre podejście i go nie zmieniaj :) jakie miasto? Ja w ogole kiedys bie wiem z 7 lat temu zaczynałem gadkę od razu od czym sie zajmujesz i dopiero po 2 latach ktoś mi zwrócił uwagę ze nie powinienem tak robic na start Haha
@Nie_bede_mial_zony: Pamiętam jak pisałem z jedną laską 40 lvl xd tak jak u ciebie pytała się czym się zajmuje napisałem że jestem lewoskrzydłowym na śmieciarce przestała mi odpisywać. Napisałem o co chodzi a one że przeskadza jej moja praca bo ona pracuje w służbach mundurowych i robi już drugi kierunek studiów xd, najlepiej żebym zmienił pracę xD