Wpis z mikrobloga

Wczorajsza sytuacja na tinderze. Piszę z laską, zainteresowana, fajnie, gadamy, ale od razu wyskakuje z pytaniem czym się zajmuję. No to jej mówię, że kiedyś pracowałem w korpo jako analityk, ale zmieniłem branżę i teraz jest ekstra. Znowu dopytuje co takiego robie. No to pytam jej czy na serio to jest najważniejsze w początkowej rozmowie? A ona, ze tak, bo w ten sposób można się czegoś dowiedzieć o życiu innych ludzi. Powiedziałem zatem, że obecnie zajmuję się robieniem mebli.
Usunęła parę xD Nie zdążyłem powiedzieć ile zarabiam, bo pewnie miałbym #!$%@? na utrzymaniu ;/

#tinder #p0lka #julka
  • 50
@Nie_bede_mial_zony gadalem z wieloma samotnymi kobietami na ten temat, I wiekszosc byla zgodna ze jesli ma miec w domu nieudacznika to woli byc sama. Jako nieudacznik nie chodzilo o sam status materialny, ale caloksztalt, ze jesli jedynymi zainteresowaniami faceta sa gry I piwo I na dodatek nic nie potrafi, to po co im taki chlop.
@Nie_bede_mial_zony: Nigdy nie mów ile zarabiasz. Najlepiej, jak bardzo ogólnie powiesz o pracy i zmienisz temat. Często pytają takie pytania, bo często laski nie widzą o co spytać. Nie zawsze chodzi o kasę ale lepiej wgl unikać tego tematu i gadać o jakiś hobby, o tym co lubicie robić, a najlepiej się umówić od razu.
dla kobiet status spoleczny jest ważny, tak samo jak dla nas wiek kobiety


@Hariel: Nie simp.

Status społeczny wypracowujesz ciężką pracą, wiek po prostu masz. Nigdy nie wymagaj od siebie czegoś co robisz ciężką pracą, gdy od kogoś drugiego wymagasz nic, zero, po prostu jestestwo, bo to dramat.
@Nie_bede_mial_zony: Usuwanie pary mi się zdążało (ze mnie ktoś usunął) ale ogólnie bardzo rzadko. Sam nigdy tak nie robię, bo uważam że to chamskie. Nie ma co się przejmować. Tinder to i tak już paka do nabijania ego, poznasz tam kogoś ale nie każdy tak siedzi z takim nastawieniem. I mówię to na swoim przykładzie, jak chce sobie pozbierać fajne pary, to nawet nie odpisuje. A jak mam humor na poznanie
@kupkesobieciagne ale takie jest życie, taka jest nasza natura, natura czlowieka. My patrzymy pod wzgledem jaka kobieta da nam najlepsze dzieci a kobiety podobnie plus poczucie bezpieczenstwa I podniesienie statusu spolecznego.
@Hariel: No i ten "plus" to jest simpienie. Kobieta ma przynieść do stołu kobiecą energię, kobiece umiejętności i pomóc to wszystko pchać dalej, DOPIERO* wtedy można myśleć o dziecku, ma przynieść kasę w zębach, ma przynieść klasę i również podnosić status społeczny mężczyźnie.

A simpy, które chcą od baby, by ta pachniała, gdy oni jej dają bezpieczeństwo, pieniądze, status społeczny niech se żyją w tym piekle, ale nazywajmy ich po imieniu.
@kupkesobieciagne masakra stary XD. Ja pisze o czyms innym ty o czyms innym. Napisze jeszcze raz wiec : facet dobiera kobiete taka ktora da mu zdrowe, silne dzieci, z naturalnych wzgledow I tak samo kobiety plus poczucie bezpieczenstwa w obecnych czasach finansowe przykladowe. Co do twojego zapladniania 10-15 bab po kilku pokoleniach mielibysmy spoleczenstwo debili poniewaz mniejwiecej te same geny byly by w obiegu. Czyli uwazasz ze za spadek dzietnosci odpowiadaja zwiazki
@Hariel: 10-15 bab? Chyba 2-3 bab i razem 10-15 dzieci, coś co kiedyś było normą. (no bardziej przekrój 5-10 dzieci, na to samo wychodzi)

Facet dobiera kobietę, która da mu zdrowe silne dzieci, kobieta dobiera faceta, który da jej zdrowe silne dzieci. Bez PLUSA, dlaczego facet musi przynosić kobiecie jeszcze bezpieczeństwo finansowe, gdy kobieta ma również dwie ręce i możliwość zarabiania praktycznie tych samych pieniędzy? Można oczywiście odjąć kobiecie rok na
@kupkesobieciagne twoje zalozenie przedstawiaja jakols dziwna komune, gdzie wszyscy sa rowni I nie ma niebezpieczenstw. Zwiazki monogamiczne wprowadzila nasza religia jako najlepsze rozwiazanie dla spoleczenstwa. I to spoleczenstwo białych ludzi było najsilniejsze w historii. Za spadek dzietnosci odpowiada cos innego.
@Hariel: Spadek dzietności interesuje mnie tutaj najmniej, tam gdzie kobieta nie ma nic do gadania, jest poligamia i religia islam, tam obecnie dzietność jest ekstremalna. Społeczeństwo białych ludzi było najsilniejsze w historii raczej dzięki inteligencji i przy okazji ilości, która wynikała z potężnej dzietności.

Dlaczego facet musi jeszcze zapewniać bezpieczeństwo finansowe, gdy

Więc no pytaniem jest, dlaczego? Facet i kobieta rodzą się tak samo, tak samo kończą szkołę i co robi
@kupkesobieciagne ale tam też spada ta dzietnosc, spoleczenstwo bialych ludzi bylo najsilniejsze dzieki inteligencji skoro 40k bialycy ludzi bylo w stanie podbic kilkunasto milionowe Indie, I dzietnosc nie miala nic z tym wspolnego. Patrzac na rozwoj techniki itd. Uwazam ze dobrze ze dzietnosc spada bo nie potrzeba juz tylu ludzi by moc dominowac nad reszta swiata itd. Nawet przy ostatnim Expose Morawiecki wspominal o dochodzie gwarantowanym ze wzgledu na to ze część
@Hariel: Ale ja wiem, dlaczego jest atrakcyjniejszy, każdy wie, to jest prymitywnie proste.

Bo kobiety idą na łatwiznę, sam jakbym był kobietą, to szukałbym typa z hajsem by go wyleszczyć rozwodem, lub korzystać z jego krwawicy i kupować sobie dupą różne rzeczy, przecież to bajka.

Ten kij ma dwa końce i jednym z końców jest ruch feministyczny, ruch szowinistyczny, redpill i mgtow + niska dzietność. Żadna osoba ostatecznie nie chce żyć