Wpis z mikrobloga

W tym roku mój Mikołaj przeszedł samego siebie, bo nie dość, że się zweryfikował, a nawet nadał paczkę to do tego nie jedną, a dwie. A Wy co? Dalej tylko z jedną Wykopaką? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Moim Mikołajem w tym roku była @Nyanami i muszę przyznać, że popełniła genialną paczuchę. ()

Kiedy mój Elf otworzył obie skrytki paczkomatu to jedyne co usłyszałam przez telefon to "spodoba Ci się srogo" i oczywiście miał rację, już na etapie opakowania poziom ekscytacji sięgał zenitu. Paczuchy oklejone były genialnymi naklejkami z Buką trzymającą przy serduszku ukochaną wykopakę. Wszystkie oczywiście z papieru wycięłam i zachowam na później. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W środku większej paczuchy znalazłam readme, a w nim opis kolejnych itemów. Otwierałam zgodnie z readme, czyli równolegle czytając list i tak też z Wami przejdę przez zawartość mojej Wykopaki. ()

Paczek było 7. Pierwszą z nich był Muminkowy notes. Wzór nienachalny, ale kto ma zrozumieć, ten zrozumie. W środku białe gładkie kartki, na pierwszy rzut oka (a raczej palucha) papier powinien się spodobać moim piórom. Na co dzień preferuje raczej kratki lub kropki, ale już mam plan wykorzystać go na próbnik nowych atramentów. ()

W drugiej paczuszce znalazłam książkę wystalkowaną na mojej półce na Lubimy Czytać. Pozycja, którą chyba każdy prawdziwy wykopek powinien przeczytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

Trzeci element to trochę przegięcie pały. Napisałam w swoim opisie, że zawsze chciałam mieć psa i niestety w dalszym ciągu go nie mam, a decyzję o przygarnięciu jakiegoś sierściucha musiałam odsunąć w dalej nieokreśloną przyszłość, a tu co? Puszka z żarciem dla psa. Czaicie to? ()

Czwarta paczucha to Malowanie po numerach z krajobrazem górskim, wystalkowane gdzieś na Mirko, chyba wspominałam kiedyś, ze chciałam spróbować. Widząc te numerki na płótnie zaczęłam żałować, ze coś takiego napisałam XD Będzie srogie wyzwanie dla moich dwóch lewych rąk, ale nie mogę się doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Numer pięć przyniósł mi nowy atrament w kolorze brązu, ale Panie i Panowie - jakże to pachnie! Już nie mogę się doczekać aż zatankuje któreś pióro, w głowie już wybieram na które trafi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Numer sześć to cudna mała osłonka na nową roślinkę z tą samą Buką z naklejek. Cuuuudna! Teraz już nie mam wymówki, muszę kupić nową roślinkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Numer siedem to bombka na choinkę z ową Buką. Choinki nie mam, ale idealne miejsce znalazła na paliku od jednego z moich kwiatków. ()

Jakby te wszystkie prezenty nie były wystarczające to w środku znalazłam jeszcze pokaźną porcję muminkowych słodkości i obukowane kinderki. Te muminkowe żelki rozpoznałam po skrawku opakowania jaki wystawał z kartonu. ()

Dziękuję Ci @Nyanami jeszcze raz za tak genialną paczkę. Jestem pod wielkim wrażeniem każdego elementu, nawet psiego żarcia, tej dbałości o każdy szczegół i zaangażowania. ()

#wykopaka #pokapake

PS. Wink wink puszka z psim żarciem to tak naprawdę skarpetki z blabladorami. Sztos!
Bukaa_ - W tym roku mój Mikołaj przeszedł samego siebie, bo nie dość, że się zweryfik...

źródło: 1702639667063(1)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 2
@voliereen: żelki znam i lubię, tonami żarłam na delegacji w Finlandii, i już wzięły i zniknęły. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno są bardziej twarde niż Haribo i dla mnie mają zdecydowanie fajniejszy smak. Resztę słodyczy narazie schowałam daleko w szafce i staram się nie #!$%@?ć wszystkiego naraz. xD
  • Odpowiedz
@Bukaa_ a powiedz co byś pomyślała o osobie przy której nie zablokowałaś telefonu a ona sobie przejrzała Twoje wiadomości i jeszcze je sobie zarchwizowała?
  • Odpowiedz