Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i wszystkie Mirabelki,

------------------------------------------------------------
Rozdziały na dzisiejszy wpis:
- Nowa zdrapka "Paradiso" - absolutna nowość w ofercie Lotto!
- Promocja na Lotto.pl - zagraj za 28 zł w Lotto/Lotto+ a na Twoje konto wróci 5 zł,
- Przypomnienie o polowaniu na zdrapki: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]", "Maxi Cash Party [611]",
- Przypomnienie o Lotterii Świątecznej
------------------------------------------------------------

--- Nowa zdrapka "Paradiso" - absolutna nowość w ofercie Lotto! ---
Wielu Zdrapkowiczów, słusznie, zauważyło że oferta Lotto jeżeli chodzi o zdrapki jest mocno... monotonna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zdecydowana większość zdrapek to są zdrapki w stylu: "to są Twoje liczby, niżej masz wygrywające liczby, poszukaj swoich liczb w tych wygrywających, to by było na tyle, miłej zabawy".
Wiele osób z utęsknieniem wspominało zdrapki które drapało za granicą albo wspominało jak to "kiedyś to było" wzdychając do takich klasyków jak "WinGO", "Xingo" czy "Bitwa Morska".

W ofercie jest kilka bardziej wymagających pozycji jak np. różnego rodzaju krzyżówki, linie czy "Owocowa Eksplozja". No ale jednak czuć że czegoś brakuje... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak więc oto dzisiaj do sprzedaży weszło coś czego wcześniej nie mieliśmy okazji drapać, zdrapka "Paradiso"!

Jakbym miał ją na szybko do czegoś porównać to zdrapka "Paradiso" to nieco bardziej skomplikowana siostra zdrapki "Owocowa Eksplozja".
Mamy do wydrapania 20 swoich symboli a poniżej swoich symboli mamy 5 gier tworzących 48 szans na wygraną. Musimy wydrapać linię pionową, poziomą lub po przekątnej w danej grze żeby wygrać przypisaną do danej linii nagrodę.

Totalizator Sportowy ostro pojechał przy tworzeniu stopni wygranych bo w tej zdrapce jest ich aż 20 (ل͟ ). Minimalna wygrana to oczywiście koszt zdrapki, czyli 10 zł, maksymalna to 200 000 zł, co może wyglądać słabo jeżeli porównamy ją do innych nagród głównych wśród zdrapek w cenie 10 zł, ale kiedy inne zdrapki maja po 2-3 główne wygrane tak tutaj jest ich aż 8.

Tak więc jeżeli lubicie bardziej skomplikowane zdrapki to wydaje mi się że z tej premiery powinniście być zadowoleni. Warto dać jej szansę wskakując do kolektury wracając z pracy czy podczas zakupów [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Pamiętajcie że w tej zdrapce można łatwo ominąć jakiś symbol a w konsekwencji wywalić wygrywający los do kosza dlatego zawsze warto sprawdzić czy pusta zdrapka na pewno jest pusta pod czytnikiem dostępnym w większości kolektur Lotto. Kod kreskowy do sprawdzenia pod czytnikiem jest ukryty pod warstwą ścieralną nad lub pod Waszymi wygrywającymi symbolami.

Więcej szczegółów na temat zdrapki "Paradiso" możecie zobaczyć na mojej stronie oraz na stronie Lotto.

Jako obrazek do tego wpisu wklejam zdjęcie nowej zdrapki (w sprzedaży dostępne są jak coś 4 różne kolory tej zdrapki więc niekoniecznie sugerujcie się tym kolorem który jest w tym wpisie).

---- Promocja na Lotto.pl - zagraj za 28 zł w Lotto/Lotto+ a na Twoje konto wróci 5 zł ---
Tylko dzisiaj, 14 grudnia 2023 r do 23:59, macie możliwość skorzystania z Promocji na Lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO.
Aby otrzymać 5 zł bonusu należy zagrać w #lotto lub Lotto Plus za min. 28 zł na jednym kuponie. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

PS. Najprawdopodobniej jutro (15 grudnia) w godzinach 10:00-18:59 będzie dostępna Promocja na #eurojackpot . Jeżeli chcielibyście z niej skorzystać to sprawdźcie proszę stronę Lotto.pl po 10:00 żeby sprawdzić jej warunki. Najprawdopodobniej będzie to coś w stylu "zagraj za 75 zł żeby otrzymać 13/15 zł bonusu".

--- Przypomnienie o polowaniu na zdrapki: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]", "Maxi Cash Party [611]" ---
Przypominam że w "Rankingu Zdrapkowym" mamy 3 bardzo dobre zdrapki do zakupu: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]" oraz "Maxi Cash Party [611]". Przygotowałem mapy z kolekturami które powinny te zdrapki mieć jeszcze w sprzedaży. Na obecną chwilę dostępne są wszystkie oddziały oprócz: lubuskiego, lubelskiego, opolskiego, białostockiego oraz warmińsko-mazurskiego.
Wszystkich zainteresowanych odsyłam do tego wpisu po więcej szczegółów: https://wykop.pl/wpis/73961769/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk

--- Przypomnienie o Lotterii Świątecznej ---
Przypominam że do 31 grudnia trwa Lotteria Świąteczna w której do wygrania jest m.in. 100 000 zł. Kupony Lotterii można otrzymać za grę online oraz w kolekturach stacjonarnych.
Wszystkich zainteresowanych odsyłam do tego wpisu po więcej szczegółów: https://wykop.pl/wpis/73843347/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk

To wszystko w dzisiejszym wpisie, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia ༼ʕʔ
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to wrzucajcie je pod ten wpis - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" jest dostępny online na stronie: https://jakazdrapka.pl/

#lotto #zdrapki
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: TS Paradiso 0706 Scene 1 Covered

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Nutaharion czy dobrze mi się wydaje, że w Paradiso wystarczy zdrapać "twoje symbole", bo pozostałe pola są takie same jak na kolorowym nadruku?
  • Odpowiedz
  • 1
czy dobrze mi się wydaje, że w Paradiso wystarczy zdrapać "twoje symbole", bo pozostałe pola są takie same jak na kolorowym nadruku?


@watss: tak, ta warstwa ścierna na kolorowym nadruku jest prawie że przezroczysta bo służy tylko do tego żeby zaznaczać sobie symbole z warstwy całkowicie zasłoniętej pod polem "Twoje symbole". Dzięki temu, niektórym, łatwiej sprawdzać czy los jest wygrany czy nie.
  • Odpowiedz