Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i wszystkie Mirabelki,

------------------------------------------------------------
Rozdziały na dzisiejszy wpis:
- Mikołajkowe bonusy + informacja o następnych bonusach w grudniu,
- Przygotowuję mapy dla gorących zdrapek: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]", "Maxi Cash Party [611]",
- Padła główna wygrana 1 000 000 zł w zdrapce "1 000 000 zł w Cashu" w #opole ,
- Premiera zdrapki "Wielka Pensja Bankiera" w której można NARESZCIE wygrać 2 000 000 zł,
------------------------------------------------------------

--- Mikołajkowe bonusy + informacja o następnych bonusach w grudniu ---
Najprawdopodobniej do 24 grudnia Lotto będzie miało każdego dnia jakąś promocję dlatego aby skorzystać z każdej warto raz dziennie (najlepiej po 10:00) sprawdzić stronę Lotto co zostało przygotowane na dzisiaj.
Dzisiaj mamy Mikołajki i z tej okazji Lotto uraczyło nas następującymi bonusami (bonusy są aktywne 6 grudnia 2023 r. w godz. 00:00 – 23:00):
- Zagraj online za minimum 32 zł na jednym kuponie w Lotto lub Lotto+ i otrzymaj 8 zł bonusu,
- Zagraj online za minimum 50 zł na jednym kuponie w Eurojackpot i otrzymaj 10 zł bonusu,
- Zagraj 3x w dowolną Gierkę za 10 zł i otrzymaj 6 zł bonusu,
- Wygrane w Multi Multi są powiększone o 50% przy grze na 7 skreśleń (ta Promocja obowiązuje online i w kolekturach stacjonarnych w dniach 6 - 9 grudnia!),

Jeżeli chodzi o Gierki to polecam grać w Gierkę "Skarby Safari", jest to jedyna Gierka która oprócz głównej wygranej (200 000 zł) dorzuca Jackpota który w obecnej chwili wynosi 228 258 zł. Czyli razem mamy do wygrania 428 258 zł. Możliwe że kiedy Wy będziecie próbować swojego szczęścia to Jackpot zostanie rozbity więc pilnujcie jego licznika (widoczny jest bezpośrednio w Gierce "Skarby Safari") ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo! Jeżeli bierzecie udział w Lotterii Świątecznej to korzystając z Mikołajkowych Promocji możecie otrzymać aż 5 kodów Lotterii!

Aby otrzymać 5 kodów:
- gracie za 32 zł w Lotto/Lotto+ i wylogowujecie się,
- logujecie się ponownie i tym razem gracie w Eurojackpot za 50 zł, znowu wylogowujecie się,
- logujecie się ponownie i gracie w Gierkę za 10 zł i wylogowujecie się (tę czynność powtarzacie 3x).

Dzięki temu stworzycie 5 sesji i na Wasze konto Lotteryjne trafi 5 kodów. Jeżeli z tych promocji skorzystalibyście podczas 1 sesji to otrzymalibyście tylko 1 kod ( ͡° ʖ̯ ͡°)

--- Przygotowuję mapy dla gorących zdrapek: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]", "Maxi Cash Party [611]" ---
W "Rankingu Zdrapkowym" mamy 3 bardzo dobre zdrapki do zakupu: "Extra Linie [651]", "Bonus 7 [628]" oraz "Maxi Cash Party [611]". Coraz więcej osób prosiło mnie o przygotowanie mapek które ułatwiłyby polowanie na te zdrapki. Dlatego rozpocząłem kontaktowanie się z oddziałami Lotto i powoli zaczynają przychodzić informacje o tym gdzie te zdrapki jeszcze można kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na chwilę obecną mam dane dla oddziałów: Koszalin, Gdańsk, Poznań, Katowice, Kraków, Rzeszów oraz Kielce. Jeżeli Waszego oddziału jeszcze nie ma to sprawdźcie mapy w późniejszym terminie, robię co mogę żeby zdobyć resztę oddziałów.

"Maxi Cash Party":
https://www.google.com/maps/d/u/3/edit?hl=pl&mid=1DNxDfbGV9IdIkLCjiiUsEgRfJ2QI0z0&ll=52.285126485898246%2C18.919560693065577&z=7

"Extra Linie":
https://www.google.com/maps/d/u/3/edit?hl=pl&mid=1_pOz8EPhEFe3CJ0E8UYAI0p0VhKAXXE&ll=52.22464566380204%2C17.863065057571685&z=7

"Bonus 7":
https://www.google.com/maps/d/u/3/edit?hl=pl&mid=1ZViu1o0uoMQZpROTPCDKtSwxRRj925g&ll=52.24798064613006%2C18.51484112624468&z=7

--- Padła główna wygrana 1 000 000 zł w zdrapce "1 000 000 zł w Cashu" w #opole ---
W sprzedaży mieliśmy 2 zdrapki które oferowały możliwość wygrania okrągłego 1 000 000 zł: "1 000 000 zł w Cashu" oraz "Czas na Milion".
W miniony piątek zdrapano 1 000 000 zł w Zdrapce „1 000 000 ZŁ W CASHU”. Los z główną wygraną został wydrapany przez grającego w punkcie Lotto przy ul. Sosnkowskiego 6 w Opolu. Komuś szykują się bardzo bogate Święta. Gratuluję! [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Tym samym ostatnią zdrapką w sprzedaży w której do wygrania jest 1 000 000 zł jest "Czas na Milion". Jak chcecie komuś na Mikołajki podarować milion złotych to celujcie właśnie w nią (ʘʘ)
W sprzedaży jest jeszcze około 60% nakładu więc bez problemu powinniście ją znaleźć z większości kolektur.

Skan wygrywającego losu wrzucam jako obrazek do tego wpisu.

--- Premiera zdrapki "Wielka Pensja Bankiera" w której można NARESZCIE wygrać 2 000 000 zł, ---
W 2023 roku do tej pory nie było żadnej zdrapki która zaoferowałaby więcej jak 1 000 000 zł do wygrania. Na szczęście dzisiaj, 6 grudnia, z okazji Mikołajek do sprzedaży wchodzi zdrapka "Wielka Pensja Bankiera" a wraz z nią po raz pierwszy w tym roku pojawia się opcja wygrania 2 000 000 zł w zdrapce!
Jeżeli należycie do tego grona osób które kupuje zdrapki tylko dla grubych wygranych, a przez ogromną inflację 1 000 000 zł to już dla Was 'drobniaki', to nareszcie w sprzedaży jest coś dla Was! (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" jest dostępny online na stronie: https://jakazdrapka.pl/

#lotto #zdrapki
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora 
Je...

źródło: wygrana_zdrapka_1_mnl_zl_w_cashu_0671_20231201

Pobierz
  • 12
a jakie kolory/przedzialy gorących zdrapek?


@KromkaMistrz:
Extra Linie [651]:
wersja niebieska:
paczki poniżej 80 000 i powyżej 240 000;
wersja żółta:
brak głównych nagród do wygrania;

Bonus 7 [628]:
Główna wygrana w wersji zielonej;
Brak głównej w wersji żółtej i czerwonej;

Maxi Cash Party [611]:
paczki poniżej 80 000 i powyżej 160 000;
@Psdziad: hej,
udało mi się otrzymać dane dla lubelskiego i naniosłem je już na mapy ale dostałem tylko te kolektury w których są dostępne wszystkie 3 zdrapki więc nie ma tego dużo ()
Może chociaż trochę Ci to pomoże,
Powodzenia!