Wpis z mikrobloga

Mam do kupienia sporo gniazdek, włączników świateł (w tym podwójne/świecznikowe) itd. Pójdę pewnie w środki/ramki Simon. Brać z Allegro, czy możecie polecić jakąś hurtownię, co może na to zrobić rozsądną cenę?
#budujzwykopem #elektryka #remontujzwykopem #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bachus: z tego co kojarzę to simon najtaniej wychodzil na hurtelektryczny pl zarowno seria basic jak i 55/54, robiłem tam spore zakupy wlasnie na simona

ale to było z rok temu, także tego
  • Odpowiedz
@bachus: Ja jak kupowałem dwa lata temu to Allegro. 3 różnych dostawców tego samego. Od jednego potrójne wyszły najtaniej, u innego pod ethernet, a jeszcze u innego włączniki.
Pamiętam, że dzięki rozbiciu zamówienia chyba ze 100 oszczędziłem.

Hurtownie nie były zaintersowane bo dla nich to była za mała ilość.

Możesz looknąć ile tam w jakiejś Castoramie / Praktikerze wyjdzie jak przypadkiem coś na promocji jest albo jakiś zwrot na kartę
  • Odpowiedz
Brać z Allegro, czy możecie polecić jakąś hurtownię


@bachus: a czemu nie hurtownia z allegro? ceny zaniżone do granic możliwości. I tak jak pisali wyżej, możesz kupić u kilku.
  • Odpowiedz
@bachus kupiłam tam gdzie znalazłam najtaniej w internecie, nie mogę teraz znaleźć tej strony xD A potem jak się okazało, że brakuje mi jednej ramki i włączników bo źle policzyłam to na szybko dokupowalam w hurtowni elektrycznej Alkan na Gorlickiej
  • Odpowiedz
Zobacz ceneo sa kupony na 25 a moze i 40zl i kupujesz czesto o tyle taniej, rozbite na czlonkow rodziny hehe to spora oszczednosc. Simon chyba tez mam, ale zobacz serie 55 jak trzeba fikusniejszych rozwiazan to 10 nie ma tyle.
Popatrz tez na OLX ktos nowe / zdjete z deweloperskiego mieszkania za pol darmo moze wystawiac. Ethernetowe same ramki kupilem bo wklady keystone za poldarmo na allegro kupilem. Jak sie nie
  • Odpowiedz
Simon 10 właśnie


@bachus: Zastanów się, czy nie warto jednak dopłacić do linii Simon 54 Premium, Simon 10 to full plastic-fantastic kierowany raczej pod deweloperkę. Samemu bym sobie tego nie zakładał, elektrycy którzy robili mi instalację a potem osprzęt też raczej doradzali dorzucić. W 54 masz znacznie więcej opcji kolorystycznych i typów wykończenia. No i ramka jest stalowa.
  • Odpowiedz