Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy, że jak tylko pojawia się coś krytycznego na Hołownie (który swoją drogą nic sobą nie reprezentuje poza populistyczną otoczką i brakiem merytoryki. Jak się wyjaśni np z braku gotówki to dajcie znać, bo wydaje się, że jak odkryli, że to działa negatywnie na jego PR to temat zamieciono pod dywan) to już się zaczyna ból dupska płatnych trolli i populistów.

Obiektywiści >>> zwierzęta >>> populiści

#sejm
  • 73
  • Odpowiedz
  • 2
@robertkk: no to nigdy nie miał okazji pokazać merytoryki. Puszcza hasełka za którymi nie staje, bo nie potrafi wyjaśnić dlaczego coś popiera lub nie popiera. Jego wypowiedzi to PR x populizm.
  • Odpowiedz
Jakim brakiem merytoryki, jak on robi Pisowców z regulaminu jak chce. Próbujesz #!$%@?ć, a się wyglupiłeś.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemesh: ??? to populizm, próba podziału na zły PiS i dobrą resztę. Jak ukarano tego przemocowca co zaatakował posła PiS (aka podarł tylko kartkę)? Sejm to nie miejsce na takie zabawy i emanacje przemocy
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy, że jak tylko pojawia się coś krytycznego na Hołownie (który swoją drogą nic sobą nie reprezentuje poza populistyczną otoczką i brakiem merytoryki.


@NewBlueSky: szybko odkryłeś jak wygląda polityka w wykonaniu parweniuszy, którzy kreują się na tych lepszych, wykształconych, światowych stawiając się w kontraście do prostych, biednych, wieśniackich "polaczków". Tak to działa, że na człowieka na które się głosowało złego słowa powiedzieć nie można, bo to oznaczałoby, że zagłosowano
  • Odpowiedz
  • 9
@Quzin: nie tyle co odkryłem, ale obecnie mirko jest zasrane codziennie postami płatnych trolli i innego populistycznego plebsu. Chyba każdego obiektywistę boli od tego oko. Nie da się krytycznie czy merytorycznie dyskutować, bo pieski zawsze wrzucą mema aka symetryzm i nazwą cię pisowcem xD
  • Odpowiedz
  • 2
@H_266: usuwam populizmy, jeśli chcesz dyskutować to wybierz podejście merytoryczne lub logiczne (które w sumie nie jest dyskusją, ale rozmową na poziomie, bo wiadomo, że dyskusja to unikanie logiki). Zapraszam
  • Odpowiedz
nie tyle co odkryłem, ale obecnie mirko jest zasrane codziennie postami płatnych trolli i innego populistycznego plebsu.


@NewBlueSky: to nie są płatne trolle. To są zwykli pożyteczni idioci. Zobaczysz jak za pół roku, za rok, za półtora się ockną z marazmu, wyjdą z gawry i będą jechać po całym rządzie jak po burej suce. Oczywiście przyjmując, że ten zlepek partii się do tego czasu utrzyma.
  • Odpowiedz
  • 2
@Quzin: ciężko ich uwierzyć, że aż tylu ich tu jest i sami z siebie tworzą te grupowe narracje/reakcje. Ale może faktycznie na wykopie po odcięciu nieoficjalnej apki na telefon i zmianie UI zostali w większości jacyś polityczni frustraci
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Oho, kolejny pan od nie jestem za pisem ale... Trzeba być ignorantem, żeby nie widzieć pozytywnych zmian, które rozpoczęły się od pierwszego dnia objęcia przez Hołownie stanowiska marszałka. Otwarcie sejmu dla dziennikarzy, przestrzeganie regulaminu i trzymania się zasad, niepozwalanie kaczorowi przemawiać bez trybu, stara się nie wyłączać mikrofonu nawet brauniarzowi kiedy porównuje in vitro do eksperymentów dr mengele, co chwilę konferencje prasowe, zainteresowanie obywateli polityką i tym co się dzieje
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: myślę, że jednak trochę nieadekwatnie stawiasz oczekiwania - Hołownia jest teraz marszałkiem, więc należy go w tym momencie rozliczać za sposób prowadzenia obrad i zarządzania posłami, bo to są jego zadania
  • Odpowiedz
  • 1
@garbaty33: PiS, PO, Hołownia, itd to populiści* W zasadzie każda partia, która jest w sejmie ma odcień populizmu, chociaż największych populistów bez prawdziwego programu wymieniłem na wstępie tej wiadomości. Najśmieszniej patrzy się na konfederację, bo zaczynali (jeszcze jako poprzednie partie Korwina) od libertarianizmu/centryzmu, ale rzeczywistość ich zweryfikowała i okazało się, że na samych hasłach centrystycznych (i anty LGBT) nie da się uzyskać 5% w sejmie.

A gwarantuje ci, że jedną z
  • Odpowiedz
  • 1
@Diakrytyczny: no i to robię. jak został ukarany przemocowiec? Dlaczego robi się z niego wyrocznię i boga? Czy na prawdę ludzie nie widzą jednowymiarowości jego performance? Co z jego przeszłością i brakiem merytoryki?
  • Odpowiedz
  • 1
@DominatorAlfa: jestem obiektywistą, wyjaśniam noobów w ramach rozrywki (logiki lub dyskusji, chociaż jako obiektywista i logik trochę gardzę dyskusją. Ale lepsza poprawna merytoryczna dyskusja niż cokolwiek innego)
  • Odpowiedz
  • 1
@robertkk: @H_266 @Nemesh @garbaty33 @Diakrytyczny wgl może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jedyna retoryka obronna płatnych trolli/populistów to wyzywanie kogoś od pisowców? XD To tylko potwierdza zarzut o populizmie byłej pseudoopozycji (która obecnie ma koalicyjną większość), nie mają żadnej merytoryki, a jedynie jadą od lat na haśle "#!$%@?ć pis" XD i tylko przez to hasło dostali się do rządzenia (bo nie pokazali nic innego), więc trochę potwierdza, że ludzie nie są w
  • Odpowiedz